جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۵    عبارت مورد جستجو: تیم فوتبال بانوان ازنا

تیم فوتبال بانوان ازنا بعد از پایان رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور جواز حضور در مسابقات لیگ برتر کشور را بدست آورد.

كد خبر : ۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۳


سرمربی تیم فوتبال بانوان ازنا لرستان پس از صعود به لیگ برتر گفت: مشکلات زیادی داشتیم اما با این حال دلسرد نشدیم و ادامه دادیم.

كد خبر : ۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۵


سرپرست تیم فوتبال لیگ برتری بانوان ازنا لرستان گفت: تیم فوتبال بانوان ازنا متعلق به مردم لرستان است و تحت هیچ عنوان قصد فروش آن را نداریم.

كد خبر : ۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۴


اگر بخواهیم واقع‌بینانه ورزش لرستان در سالی که گذشت را مورد واکاوی قرار دهیم، بدون تردید با توجه به کمبود اعتبارات مالی نسب به گذشته، روند نزولی از نظر توسعه و ترویج ورزش در سطح همگانی، ناتوانی در اتمام پروژه‌های عمرانی و داشتن پروژه‌هاي عمراني جدید، ورزش استان را در حالت کما قرار داد؛ به نوعی جای هیچ دفاعی را برای اداره ورزش و جوانان باقی نخواهد گذاشت.

كد خبر : ۱۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۱


سرمربی تیم فوتبال بانوان ازنا لرستان گفت: با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری مسابقات لیگ برتر بانوان، تیم ازنا لرستان هنوز در بلاتکلیفی به سر می‌برد.

كد خبر : ۱۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۸


بازیکن تیم فوتبال لیگ برتری بانوان ازنا گفت: تیم فوتبال بانوان ازنا برای شرکت در مسابقات لیگ برتر بلاتکلیف است و این شرایط آزاردهنده است.

كد خبر : ۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۳


سرمربی تیم فوتبال بانوان ازنا لرستان گفت: هیات فوتبال لرستان از 3 ماه پیش که تیم به لیگ برتر صعود کرده تا امروز کوچک ترین تلاشی برای حضور تیم لیگ برتری بانوان لرستان انجام نداده است.

 

كد خبر : ۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۰


تیم فوتبال بانوان ازنای لرستان که نخستین حضورش را در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان تجربه می‌کند با نام خیبر لرستان به مصاف حریفان برتری خود می‌روند.

كد خبر : ۴۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۳


تیم فوتبال لیگ برتری شده بانوان شهرستان ازنا که طی این سالها با زحمات بسیار زیاد، خود را به این مرجله حساس رسانده است حال با بداخلاقی هایی که ریشه در نگاه بد مدیریتی در مرکز استان دارد به شهر خرم آباد رهسپار است.

كد خبر : ۵۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۸


تیم فوتبال بانوان لرستان، بدون اسپانسر و صرفاً با حمایت‌های هیئت فوتبال استان، در مسابقات لیگ برتر حاضر می‌شود.

كد خبر : ۵۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۱


پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده