جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۸    عبارت مورد جستجو: اضطراب

بدون كنترل رژيم غذائي و بدون فعاليت بدني  انسان چاق مي شود ، ولي برخي از افراد هم ممكن است ،  بدون عوامل فوق چاق نبوده و روز به روز لاغر شوند

كد خبر : ۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۱


این روزها خسته و کسل هستید و کلی کار ناتمام دارید و استرس زیادی را تجربه می کنید؟ پیشنهاد ما به شما این است که لابلای همه مشغله هایتان زمانی را به ورزش آن هم ورزش های هوازی اختصاص دهید.

كد خبر : ۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۲


شاید شما هم جزو آن دسته از کسانی باشید که دوست دارید به جای اندامی باریک و لاغر، بدنی پر و حجیم داشته باشید اما اگر به اندازه چند نفر هم غذا بخورید باز هم در افزایش وزن دچار مشکل هستید.

كد خبر : ۱۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۶


همه ما گاهي درگير فشار روحي مي شويم، فشار روحي ريشه بسياري از مشکلات رواني، پزشکي و اجتماعي است، استرس در فضاي خانوادگي، خانه، محيط کار و همه جا وجود دارد و شما آن را مي‌شناسيد.

كد خبر : ۶۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۵


تأثیرات مثبت ورزش روی سلامت جسمی آشکار و شناخته شده است اما شواهد فراوانی وجود دارد که ثابت می کند ورزش می تواند به سلامت ذهنی و احساسی هم کمک کند.

كد خبر : ۷۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۸


معاونت تربیت بدنی وسلامت آموزش وپرورش لرستان گفت : تابستان امسال دانش آموزان استان  لرستان در مسابقات کشوری71 مدال طلا ،نقره وبرنز کسب نمودند .

كد خبر : ۸۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۳


در این هوای سرد هیچ چیز نمی تواند جای گرمای خانه را بگیرد، کسانی هم که در خانه ورزش نمی‌کنند به باشگاه می روند تا باز هم در جایی گرم ورزش کنند. اما دلایل قانع کننده‌ای وجود دارد که به دل سرما بزنید و ورزش کنید.

كد خبر : ۹۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۳


از دیدگاه روانشناسان ورزشی اضطراب در ورزشکاران به دو دسته حالتی و صفتی دسته بندی می شود که وجود هر یک می تواند آثار مخربی در عملکرد ورزشکاران را به همراه داشته باشد.

كد خبر : ۱۳۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۱


پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده