پایگاه خبری تحلیلی ورزش لرستان بررسی کرد(1)؛

بر اساس نظر سنجی پایگاه خبری تحلیلی ورزش لرستان، 64 درصد مردم استان از وضعیت امکانات و فضای ورزشی موجود در لرستان راضی نیستند.

کد خبر: ۸۹
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۸

پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان، ماه جاری در بخش نظر سنجی خود، از مخاطبان خود در خصوص وضعیت امکانات ورزشی موجود لرستان، نظر سنجی نمود که در پایان آن 64 درصد مخاطبان، از امکانات و فضاهای ورزشی لرستان را "ضعیف" دانسته‌اند.

اما 33 درصد دیگر افراد شرکت کننده در این نظر سنجی در حد "متوسط" از امکانات موجودی ورزشی در استان رضایت داشتند.

در این نظر سنجی فقط 5 درصد به گزینه "عالی" رای دادند.

نظر سنجی پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان

البته باید گفت در مناطق محروم لرستان که مردم کمتر به اینترنت دسترسی دارند و امکانات ورزشی نا مناسبی را نیز در اختیار دارند، در این نظر سنجی شرکت نکرده‌اند؛ چرا که اگر امکان حضور آنان در این نظر سنجی وجود داشت، شاید درصد بیشتری به گزینه ضعیف رأی می‌دادند.

این در حالی است که استان لرستان، نسبت به میانگین کشوری نزدیک به 50 درصد از فضاهای ورزشی کمتری برخوردار است و بسیاری از سالن‌های ورزش استان نیز یا غیر استاندارد احداث شده‌اند و یا هم اکنون فرسوده هستند.

البته بحث فضاهای ورزشی استان هم اکنون به یکی از مطالبات عمومی مردم استان تبدیل شده است که امیدوارند مدیریت جدید اداره ورزش و جوانان لرستان برای آن برنامه ریزی ویژه‌ای داشته باشند.

نظر سنجی جدید پایگاه خبری تحلیلی ورزش لرستان درخصوص الویت "ورزشی" اداره ورزش و جوانان لرستان در سال آینده است که مخاطبان تا پایان تعطیلات نوروزی می‌توانید در آن که شامل 5 گزینه به شرح زیر است شرکت کنید؛

1-تقویت هیات‌های ورزشی

2-توسعه زیر ساخت های ورزشی

3- میزبانی مسابقات در سطح ملی و بین المللی

4- توجه به ورزش بانوان

5- سایر

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده