رییس هیات پرورش اندام لرستان:

رییس هیات پرورش اندام لرستان گفت: تمام باشگاه های بدنسازی لرستان باید ساماندهی شوند و این کار نیز از سال جاری اغاز شده است.

کد خبر: ۸۷
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۸

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان، سید عبدالحمید طاهری در گفت و گو با خبرنگار ما اظهارداشت: تمامی افرادی که باشگاه بدنسازی در لرستان دارند باید دوره های آموزشی را طی کنند و در قبال دریافت گواهینامه آن می‌توانند به ادامه فعالیت ورزشی و سالم خود بپردازند.

وی عنوان کرد: در لرستان 150 پروانه صدور باشگاه صادر شده است که تا کنون نزدیک به 20 باشگاه دوره‌های آموزشی ما را سپری کرده‌اند و مابقی نیز باید در سال 94 ثبت نام کنند و دوره‌های تخصصی این رشته را زیر نظر ما سپری کنند.

رییس هیات پرورش اندام لرستان بیان کرد: در دوره آموزشی که برای باشگاه‌های بدنسازی تعریف شده است، باید یک نفر بعنوان مربی و یک نفر نیز به عنوان مدیر باشگاه حضور داشته باشد تا در جریان جدید ترین دانش های روز این رشته ورزشی قرار بگیرند.

طاهری به بحث سالم سازی باشگاه بدنسازی نیز اشاره کرد و گفت: باید باشگاه‌های بدنسازی به سمت کارهای فرهنگی نیز بروند و در  درون خود ورزشکاران با اخلاقی را تحویل جامعه بدهند؛ تا در این صورت رقبت عمومی مردم بیشتر به سمت این باشگاه‌ها برای ورزش کردن سالم صورت بگیرد.

وی گفت: قصد داریم در بحث صدور پروانه‌های ایجاد باشگاه بدنسازی تدابیر جدیدی را اتخاذ کنیم تا مشکلاتی که بعضی از باشگاه‌ها به وجود آورده‌اند، جلوگیری کنیم و از این به بعد با بی‌قانونی‌هایی که در پرورش اندام لرستان صورت می‌گیرد، برخورد خواهیم کرد.

انتهای پیام/ 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده