مجمع انتخابات هیات بسکتبال لرستان امروز تشکل شد که در پایان با  کنارگیری مجتبی کلانتری و امیر مصیبیان و انتخاب فرزاد رستمیان همراه بود.

کد خبر: ۸۰۵
تاریخ انتشار: ۱۷:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان سرانجام بعد از یک سال وقفه، امروز مجمع انتخاباتی هیات بسکتبال لرستان با حضور مدیر کل اداره ورزش و جوانان لرستان و دبیر فدراسیون بسکتبال کشور برگزار شد.

در مجمع انتخاباتی هیات بسکتبال که سه نفر برای پست ریاست آن از پیش ثیت نام کرده بودند، با کنار رفتن 2 کاندید همراه بود و سرانجام فرزاد رستمی تمام آرا را به نفع خود به صندوق ریخت و برای 4 سال ریاست هیات بسکتبال لرستان را بر عهده گرفت.

رستمی که ریاست پست بانک لرستان را بر عهده دارد انتظارات جامعه بسکتبال لرستان را نیز بالا برده است تا در طی 4 سال آینده بتواند ادامه روند رو به رشد بسکتبال لرستان را طی کند و جایگاه این رشته ورزشی را در کشور ارتقاء دهد.

کناره گیری مجتبی کلانتر در هیات بسکتبال لرستان در حالی صورت گرفت که در انتخابات 5 سال پیش هیات بسکتبال،  فرزاد رستمی به نفع او کناره گیری کرده بود.

به هر جهت که امروز رییس جدید به اتفاق آرا انتخاب شد و سایر کاندیدا نیز به نفع وی کناره گیری کردند نشان دهنده اتحاد جامعه بسکتبالی لرستان است که بدون شک روزهای خوشی را در پیش روی بسکتبال استان قرار خواهد داد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده