نایب رئیس فدراسیون جودو:

نایب رئیس فدراسیون جودو گفت:انتخابات فدراسیون و کنگره جهانی کوراش قبل از آغاز مسابقات جهانی کوراش در خرم آباد برگزار می شود.

کد خبر: ۷۹۳
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۳۰

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان آرش میراسماعیلی در گفت و گو ایرنا اظهار کرد: مسئولان فدراسیون جهانی و 40 فدراسیون از کشورهای مختلف دنیا در این کنگره حضور خواهند داشت.
وی با اشاره به اینکه این کنگره یکروزه برگزار می شود ،اظهار داشت: 13 آبان ماه برگزاری کنگره را خواهیم داشت و روزهای 14 و 15 مسابقات جهانی کوراش به میزبانی شهرستان خرم آباد برگزار می شود.
میراسماعیلی در خصوص برگزاری مسابقات جهانی کوراش در لرستان ،تصریح کرد:فضای همدلی و همزبانی بسیار خوبی با مسئولین ارشد لرستان برای برگزاری هرچه بهتر مسابقات وجود دارد و کمیته های مختلف برگزاری این مسابقات تشکیل شده است.
وی با اشاره به اینکه در لرستان جنب و جوش خوبی در حال حاضر به راه افتاده است ،افزود: کمیته ها بصورت تخصصی کار اسکان، تغذیه، حمل و نقل را به طور مرتب انجام می دهند.
نایب رئیس فدراسیون جودو در خصوص مشکلات به وجود آمده در بحث میزبانی لرستان برای این مسابقات ،اظهار داشت:برگزاری مسابقات جهانی بحثی فرا ملی است و حیثیت ورزش کشور در گرو برگزاری مناسب این مسابقات است.
وی با اشاره به اینکه برگزاری مسابقات در سطحی این چنین تنها مختص کلان شهرها نیست،اظهارداشت:در خصوص این مسابقات باید با عرق ملی به موضوع نگاه کرد و توانایی و ظرفیت دیگر استانها را نیز باور نمود.
وی با بیان اینکه استاندار، معاونین استاندار و مدیران ستادی ارگان های لرستان تلاش خوبی برای میزبانی ایده آل این مسابقات انجام می دهند،افزود: عزم و اراده ملی لرستانی ها برای بستر سازی و اجرای این کنگره و مسابقات قابل تقدیر است.
وی اظهار داشت:برگزاری اینگونه مسابقات در شناساندن توانایی ایرانیان در حوزه های مختلف ورزشی، اقتصادی ،تفریحی و گردشگری و فرهنگی و... بسیار موثر است.
سرمربی تیم ملی کوراش اظهار داشت: به منظور آمادگی هر چه بهتر برای حضور در این مسابقات تیم ملی کوراش الف جمهوری اسلامی ایران به مدت یک هفته در بجنورد اردو زده است.
وی با اشاره به اینکه تیم منتخب استان لرستان نیز به عنوان تیم ب جمهوری اسلامی در این مسابقات حضور دارد، اظهار داشت: بعد از پایان اردو تیم ملی در بجنورد، این تیم همراه تیم منتخب لرستان اردو یک هفته ای قبل از شروع رقابت ها در این شهر خواهد داشت.
در حاشیه برگزاری اجلاس شورای المپیک آسیا که اوایل سال جاری در تهران برگزار شد، آرش میراسماعیلی نایب رئیس فدراسیون جودو پیشنهاد برگزاری مسابقات جهانی کوراش را به حیدر فرمان رئیس فدراسیون جهانی ارائه کرد که در پایان این نشست با موافقت وی قرار شد که استان لرستان میزبان این دوره از مسابقات باشد.
با تصمیم مسوولان فدراسیون جهانی کوراش، مسابقات جهانی کوراش برای اولین بار 14 آبان ماه به میزبانی ایران در استان لرستان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
کلانشهر خرم آباد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۳۰
1
4
فکر کنم، آرش میراسماعیلی خیلی جدی گرفتش. به این کار میگن پیگیری تانتیجه کامل. این یک شوک و جهش پیشرفتی بزرگ است.اگر دیگر مسئولین در رده های خود در این شهر این طور بودند،در 100سال اخیرجایگاه خرم آباد و لر در بالاترین سطوح پیشرفتگی و توسعه یافتگی می بود.زنده باد غیرت پیشرفته

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده