دبیر کمیسیون ماده 88 اداره ورزش و جوانان لرستان:

دبیر کمیسیون ماده 88 اداره کل ورزش و جوانان لرستان از رشد چشمگیر درآمد این اداره کل نسبت به سال قبل خبرداد.

کد خبر: ۷۸۶
تاریخ انتشار: ۰۹:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۸

کامیاب تیموریبه گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان کامیاب تیموری گفت: امیدواریم با ادامه روند استفاده مطلوب تر از امان ورزشی موجود در سطح استان، مشکلات مالی  اداره کل ورزش و جوانان  به سمت وضعیت مطلوب تری پیش رود.

وی با اشاره به این که اینکه اولویت کاری ما با پرداخت بدهی‌های مالی این اداره است، افزود: سعی در بهبود وضعیت مالی اداره داریم و با تلاش‌های انجام شده امورات در راستای هدف اصلی ما پیش خواهد رفت.

وی با اشاره به اینکه درآمد اداره ورزش و جوانان به عنوان نمونه مردادماه سال 94 به میزان یکصد و پنجاه و سه میلیون تومان بوده است بیان کرد:  این در حالی بوده که سال گذشته در مردادماه شش میلیون و پانصد و پنج هزار تومان اداره ورزش از محل اجاره اماکن ورزشی درآمد داشته است.

تیموری اظهار کرد: کل درآمد شش ماهه نخست سال 93 معادل 92میلیون و هفتصد و چهل و نه هزار تومان بوده است، اما در شش ماهه نخست سال 94 این درآمد به 464میلیون و هفتصد و پنجاه هزار تومان رسیده است که از افزایش بیش از 5 برابری حکایت دارد.

دبیر کمیسیون ماده 88 اداره کل ورزش و جوانان لرستان گفت: در راستای صرفه جویی و بهسازی و بهبود شرایط مالی و اجرایی اماکن تحت قانون ماده 88 سال گذشته هزینه آگهی مزایده ها بیش از  74 میلیون تومان بوده که تمام اماکن در دو جدول شش ماهه اول و دوم تنظیم و هزینه چهار دوره آگهی به دو میلیون و چهارصد هزار تومان  رسیده است که اینجا نیز  ضمن آنکه از تعداد طلبکاران کاسته شده ، بیش  70 میلیون تومان صرفه جویی شده است .

انتهای پیام/  

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 1
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده