بانوی ملی‌پوش رشته تیراندازی لرستانی از حمایت نکردن مسئولان استان و بی‌توجهی به رشته تیراندازی گلایه کرد.

کد خبر: ۷۸۰
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۷

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان حورا سادات صدرنیا  در گفت‌وگو با  فارس اظهار کرد: در حال حاضر شرایط سختی را سپری می‌کنیم و گلایه‌ام از مسئولان استان لرستان این است که چرا به رشته ورزشی تیراندازی کم لطفی می‌کنند.

 وی که در حال حاضر تمرینات منظم خود را برای حضور در اردوی تیم ملی و مسابقات آسیا سپری می‌کند، عنوان کرد: مسئولان حوزه ورزش لرستانی هیچ‌گونه توجهی به این رشته ورزشی نداشته و کوچک‌ترین حمایت‌ها را از ورزشکاران فعال این رشته می‌کنند.

بانوی ملی پوش لرستانی یادآور شد: بی‌توجهی مسئولان شرایط دشواری را برای ورزشکاران این رشته رقم زده است.

صدرنیا ادامه داد: تیراندازی یکی از رشته‌های مهیج ورزشی است که استعداد و پتانسیل آن نیز در بین جوانان و بازیکنان لرستانی وجود دارد، در حالی که نبود امکانات مورد نیاز برای پرداختن به آن رشته تیراندازی را به حاشیه برده است.

 وی عنوان کرد: نبود حداقل‌های مورد نیاز برای ورزشکاران رشته تیراندازی شرایط را به گونه‌ای رقم زده است که ناچار به کنار گذاشتن این رشته ورزشی و عدم فعالیت در آن شده‌اند.

 بانوی ملی پوش لرستانی که دو سالی است به عضویت تیم ملی درآمده و عناوین خوبی را نیز کسب کرده است، تاکید کرد: رشته ورزشی تیراندازی بسیار پر هزینه است و همین امر بار مالی زیادی را بر دوش من تحمیل کرده است.

صدرنیا اظهار داشت: این شرایط سخت را تحمل می‌کنم و تنها حامی من خانواده‌ام هستند که تمام هزینه‌ها را تقبل می‌کنند.

این بانوی ورزشکار لرستانی تصریح کرد: باید از زحمات مربی اختصاصی خودم سرکار خانم سمیعی که در طول این چند سال از من حمایت کرده و نقش بسزایی در پیشرفت من داشته تشکر کنم، ولی از مسئولان این انتظار را دارم که به رشته تیراندازی بیشتر توجه کنند و امکانات و وسایل ورزشی تیراندازی را برای بازیکنان فراهم کنند.

صدرنیا در ادامه افزود: در حال حاضر به مسابقات آینده که در سطح آسیا برگزار می‌شود، فکر می‌کنم و این خواسته را از مسئولان دارم به رشته تیراندازی بیشتر توجه کنند تا بازیکنان و علاقمندان به این رشته ورزشی امیدوارتر و با روحیه بالا کسب افتخار آفرینی برای استان و کشور کنند.

 لازم به ذکر است، حورا سادات صدرنیا توانسته است، مقام‌هایی چون مدال برنز تیمی آسیا در کشور کویت، مقام ششم آسیایی نوجوانان، مدال قهرمانی کشور در سال 93 را به دست بیاورد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده