سرپرست تیم فوتبال لیگ برتری بانوان ازنا لرستان:

سرپرست تیم فوتبال لیگ برتری بانوان ازنا لرستان گفت: تیم فوتبال بانوان ازنا متعلق به مردم لرستان است و تحت هیچ عنوان قصد فروش آن را نداریم.

کد خبر: ۷۳
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی  ورزش لرستان، سمیه فولادوند در گفت و گو با خبر نگار ما اظهار داشت: برای صعود این تیم به لیگ برتر زحمات فراوانی را متحمل شده‌ایم و ارزش این تیم برای ما خیلی فراوان تر از آن است که بخواهیم آن را واگذار کنیم.

وی عنوان کرد: با حضور تیم فوتبال بانوان ازنا در لیگ برتر، می‌خواهیم نماینده خوبی برای مردم لرستان باشیم و پتانسیل واقعی فوتبال لرستان در کشور به نمایش بگذاریم.

سرمربی تیم فوتبال لیگ برتری بانوان ازنا لرستان تصریح کرد: هم اکنون به دنبال جذب اسپانسر برای شرکت در لیگ برتر هستیم، تا سریعتر بتوانیم با باریکنان دلخواه و مستعد برای حضور در لیگ برتر قرارداد ببندیم.

فولادوند بیان کرد: الویت ما در جذب بازیکن، از فوتبالیست‌های لرستانی است و تلاش می کنیم از بازیکنان خوب لرستان در این تیم استفاده کنیم.

وی خواستار همکاری مربیان فوتبال بانوان لرستانی شد و گفت: در رقابت‌های لیگ دسته اول متاسفانه برخی از مربیان با ما همکاری خوبی نداشتند، اما انتظار داریم در لیگ برتر برای کمک به رشد فوتبال لرستان و معرفی استعدادها به ما کمک کنند تا در نهایت، این تیم که نماینده لرستان است به جایگاه خوبی در کشور برسد.

سرپرست تیم فوتبال لیگ برتری بانوان ازنا لرستان افزود: هم اکنون که برخی از بازیکنان ما که در فصل گذشته با ما همکاری کردند و قصد داریم در لیگ برتر نیز از آن‌ها استفاده کنند، در حال انجام تمرینات بدنسازی هستند.

فولادوند با اشاره به این که لیگ برتر فوتبال بانوان از شهریور سال آینده آغاز می‌شود، تصریح کرد: اگر مسائل مالی تیم برطرف شود، به زودی تمرینات منسجم تیم آغاز می‌شود تا برای شرکت در لیگ برتر به یک آمادگی مطلبوی برسیم.

وی اظهار داشت: امیدواریم مسئولان استان از این تیم حمایت کنند تا بتوانیم به فوتبال بانوان لرستان کمک کنیم و پتانسیل لرستان از این طریق به خوبی معرفی کنیم.

فرهاد خاکباز

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده