در ادامه مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان کشور؛

تیم فوتبال نگین اشترانکوه ازنا در ادامه مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان کشور با یک شکست سنگین در بم بدرقه شد.

کد خبر: ۷۲۲
تاریخ انتشار: ۱۳:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۰

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان در ادامه مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان کشور، تیم نگین اشترانکوه ازنا با یک شکست تحقیر آمیز مقابل شهرداری بم بدرقه شد.

در دیدار تیم های شهرداری بم و نگین اشترانکوه ازنا که ساعت 10 صبح امروز در زمین چمن مصتوعی ورزرشگاه تختی بم پیگیری شد، دو تیم با اندیشه برد راهی میدان شدند، اما در نهایت تیم میزبان توانست با نتیجه پر گل 6 بر صفر نگین اشترانکوه ازنا را در هم بکوبید و 3 امتیاز بازی را برای خود کسب کند.

تیم فوتبال نگین اشترانکوه ازنا که با مشکلات شدید مالی و بدون اسپاسر راهی لیگ برتر فوتبال بانوان کشور شده است که در 3 بازی قبلی خود، یک شکست، یک پیروزی و یک تساوی را به دست ارده بود، اما در بازی امروز بر خلاف انتظارات، یک شکست تاریخی را در مقابل شهرداری بم که از مدعیان عنوان قهرمانی است را پذیرا شد.

این شکست در حالی برای تیم ازنایی صورت گرفت که تیم ازنا در نیمه اول با نتیجه یک بر صفر از تیم حریف عقب بود، اما در نیمه دوم گرمای بالای شهر بم، نفس بازیکنان ازنا را برید تا این تیم 5 گل دیگر را دریافت کند و با یک شکست سنگین این شهر را ترک کند.

در ادامه مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان کشور، ملوان بندر انزلی با نتیجه یک بر دو مغلوب آینده سازان مهین شدند و همیاری ارومیه نیز  دو بر صفر شهرداری سیرجان را بدرقه کرد.

در دیگر بازی این هفته شهرداری سنندج با نتیجه دو بر یک از سد پالایش گاز ایلام عبور کرد و هر سه امتیاز بازی را در توشه خود ذخیره کرد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده