سرمربی تیم فوتبال نگین اشترانکوه ازنا:

سرمربی تیم فوتبال بانوان لیگ برتری نگین اشترانکوه ازنا گفت: مسئولان لرستانی تیم فوتبال بانوان لیگ برتری ازنا را دریابند.

کد خبر: ۷۱۹
تاریخ انتشار: ۱۳:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۹

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان سمیه فولادوند ظهر امروز در جمع خبرنگاران در ازنا اظهار داشت: با توجه به برگزاری تمرینات خوب و منظم آماده دیدار با شهرداری بم و ارائه یک بازی خوب هستیم.

این مسئول عنوان کرد: تیم ما در شرایط خوبی به سر می‌برد که حدود چهار هفته‌ای که از لیگ سپری می‌شود، تیم روند رو به رشدی داشته و تاکنون خوب نتیجه گرفته‌ایم که در بازی هفته گذشته هم به علت داوری ضعیف بازی تیم به نتیجه تساوی رضایت داد، ولی در مجموع با اینکه در آخرین لحظه تیم بسته شد و با مدت زمان کوتاهی که داشته‌ایم، برای هماهنگی تیم از بازیکنان راضی هستم و تا اینجا کار رضایت کامل از بازیکنان دارم.

وی ادامه داد: این هفته بازی سختی در بم پیش‌رو داریم که نماینده استان کرمان حریفی قدرتمند و سرسخت است و چند سال پیاپی قهرمان لیگ برتر شده است که در حال حاضر در شرایط خوبی به سر می‌برد که چند بازیکن ملی‌پوش کشور را هم در اختیار دارد.

سرمربی تیم لیگ برتری فوتبال بانوان نگین اشترانکوه گفت: از نظر مالی مشکلات زیادی داریم که مسئولان قول دادند تا بازی با بم حل شود که متاسفانه هنوز هیچ اقدامی نشده و از نظر مالی وضعیت خوبی نداریم، ولی در حال حاضر بیشتر تمرکز ما برای بازی جمعه صبح است که در نظر داریم با یک بازی حساب شده در برابر نماینده کرمان نتیجه آبرومند کسب کنیم و با دست پر به لرستان برگردیم.

بازی دو تیم فوتبال بانوان شهرداری بم و نگین اشترانکوه ازنا در روز جمعه دهم مهرماه جاری ساعت 10 صبح به میزبانی بم برگزار می‌شود.

تیم فوتبال بانوان نگین اشترانکوه ازنا در هفته گذشته با نتیجه سه بر سه در برابر وحدت ایثارگران گرگان به تساوی رسیده و تیم شهرداری بم هم با نتیجه هفت بر صفر در برابر پالایشگاه گاز ایلام به پیروزی رسیده است.

منبع: فارس

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده