غلام زینی وند:

غلام زینی وند ضمن آنالیز بازی خیبر و خرم آباد و آلومینیوم اراک گفت: نتیجه به دست آمده برای خیبر خرم‌آباد خوشحال کنند بود.

کد خبر: ۷۱۳
تاریخ انتشار: ۰۷:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۸

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان غلام زینی وند از پشکسوتان فوتبال کشور و کارشناس فوتبال در خصوص بازی خیبر و آلومینیوم اراک تحلیل خود را اینچنین عنوان کرد:

در نیمه اول مدافعان خیبر خیلی خوب جمع می‌شدند، چرا که دفاع از اصول اولیه بازی بود و این کار با عملکرد مطلوب بازیکنان به خوبی انجام شد. اما سمت راست خیبر تا حدودی متزلزل نشان می داد و همین نکته در خصوص هافبک‌های خیبر نیز صدق می‌کرد.

چرا که هافبک‌های خیبر از لحاظ تاکتیکی سر درگم بودند و نتوانستند مهاجمان تیم را تغذیه کنند. زیرا در نیمه نخست بازی، خیبر زیاد نتوانست حملات را روی دروازه تیم حریف ایجاد کند و تنها گل خود را در ضربه کرنل و با ارسال منصوریان به دست آورد که در نهایت قائدرحمتی توانست تور دروازه حریف را باز کند و به گل پیروزی بخش خیبر دست یابد.

در نیمه دوم تغییر سیستم 2-4-4 به 1-5-4 خیبر کاملاً مشهود بود، اما کار بسیار خوبی که خیبری ها انجام دادند این بود که از اندوخته خود در نیمه اول به دست  آورده بودند به خوبی استفاده کردند، چرا که تیم آلومینیوم اراک با ایجاد یک بازی هجومی به دنبال فرار از شکست مقابل خیبر بود و با زیرکی بازیکنان خیبر نتوانست به خواسته خود برسد.

البته تیم خیبر با زد حملات قصد داشت که بتواند به گل های دیگری دست یابد، اما اگر مهاجمان بیشتر دقت می‌کردند می‌توانستند تعداد گل‌های زده خیبر را افزایش دهند.

اما در نهایت نتیجه به دست آمده برای خیبر راضی کننده بود، چرا که توانست جمع امتیازاتش را تا پایان هفته هشتم به عدد 13 برساند. خط دفاعی و بازی خوب فرزاد بهاری خیلی خوب بود و هافبک‌ها  بر عکس نیمه اول، در نیمه دوم عملکرد قابل قبولی را از خود بر جای گذاشتند.

نمره عملکرد بازیکنان خیبر در بازی مقابل آلومینیوم اراک

 محمدعلي نعمتي        4

اميرمنصوريان               2

فرزاد بهاري                  1

مصطفي عليخاني        3

ياسر درويشي             3

محمد پهلوان‌پور           2

علي صدرا                  3

محمود قائدرحمتي       2

حميد گلزاري               3

حسين جودكي           3/5

محمد پهلوان‌پور          3/5

 مهدي عبدي             4

امين مهرزاد               5

محمد امرایی            5

 

1عالی           2 خیلی خوب          3 خوب           4 متوسط            5 ضعیف

غلم زینی وند

 

 

 

 

غلام زینی وند| پایگاه خبری تحلیلی ورزش لرستان

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده