پیش از ظهر امروز برای سومین بار پیاپی سرپرست اداره ورزش و جوانان الیگودرز با حضور مدیر کل ورزش و جوانان لرستان منصوب شد.

کد خبر: ۷۰۳
تاریخ انتشار: ۱۷:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۴

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان بعد از آن که توکلی رییس پیشن اداره ورزش و جوانان الیگودرز بازنشسته شد، از سوی مدیر کل اداره ورزش و جوانان لرستان، حشمت اله امان الهی به عنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان الیگودرز منصوب شد.

مهر حکم امان الهی هنوز خشک نشده بود که وی به دلیل اختلافات خود با اداره ورزش و جوانان استان، حاضر نشد در الیگودرز بماند و به خرم آباد برگشت اما هنگام بازگشت وی دیگر سمت معاونت جوانان اداره کلی را نیز از دست داده بود.

بعد از او مدیر کل اداره ورزش و جوانان لرستان نعمت اله رشیدیان را که از اهالی کوهدشت است به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان الیگودرز انتخاب و منصوب کرد. رشیدیان از نیروی های پر توان، متخصص ورزش استان بود که سابقه مدیرتی نرا نیز در کارنامه خود داشت، اما گوی به دلیل مخالفت نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی، این انتصاب راه به جایی نبرد و قضیه سرپرستی رشیدیان به کلی منتفی شد.

20 روز از بلاتکلفی اداره ورزش و جوانان الیگودرز بیشتر نگذشت که پیش از ظهر امروز سرانجام علی یاور عزیز پور مدیر کل اداره ورزش و جوانان لرستان، با حضور خود در الیگودرز یکی از بومی ها و پرسنل اداره ورزش و جوانان الیگودرز را برای سرپرستی این اداره انتخاب و معرفی کرد.

حسین شفیع سابقه 15 سال خدمت در اداره ورزش و جوانان الیگودرز را برعهده داشته است و معاونت اداره ورزش و معاون مالی اداره ورزش الیگودرز از سوابق کاری وی بوده  که از امروز سکان ورزش و جوانان الیگودرز را بر عهده گرفته است.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 1
انتشار یافته: 1
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۴
0
2
هر جا یک عزل و نصب در میانه اونجا پای یک نماینده وجود داره...

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده