مربی تیم کبدی بانوان لرستان گفت:تیم منتخب کبدی بانوان لرستان مقام چهارم مسابقات قهرمانی کبدی نوجوانان دختر کشور را بدست آورد.

کد خبر: ۶۹۶
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۲

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان فرشته شهبازی در گفت و گو با ایرنا افزود: تیم منتخب آموزشگاه های لرستان با حضور 31 تیم از کشور در این مسابقات به رقابت پرداخت که با توجه به سطح بالای مسابقات این موفقیت ستودنی است. 

وی با بیان اینکه تیم کبدی بانوان تنها ظرف سه روز تیم بندی و به مسابقات اعزام شدند، اظهار داشت: بانوان ورزشکار نوجوان کبدی لرستان برای اولین بار در این مسابقات حضور داشتند و از لحاظ اعزام به مسابقات با مشکلات فراوانی روبرو بودند. 

شهبازی با گلایه از عدم حمایت مالی آموزش و پرورش در اعزام بانوان کبدی به مسابقات قهرمانی مدارس آموزشگاه های کشور ،تصریح کرد:تمام اعضا تیم با یک ماشین سواری شخصی به مسابقات اعزام شدند. 

وی با بیان اینکه از لحاظ داوری نیز در مواردی حق تیم لرستان ضایع شد،افزود:تیم لرستان بدون داور در این مسابقات حضور داشت در حالی که من دارای مدرک معتبر داوری مسابقات می باشم. 

مسابقات قهرمانی کبدی نوجوانان زیر 16 سال دخترآموزشگاههای کشور16از ۲۹ شهریورتا 1 مهر ماه سالجاری در مجموعه ورزشی شهید چمران رامسر برگزارشد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده