مسابقات کشتی نوجوانان کشور با معرفی برگزیدگان در بروجرد به کار خود پایان داد.

کد خبر: ۶۷۹
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۸

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان محمدمهدی یاری در گفت‌وگو با تسنیم در اظهار داشت: شب گذشته مسابقات کشتی نوجوانان کشور با معرفی برگزیدگان در بروجرد به کار خود پایان داد.

وی افزود: شهرستان بروجرد در دسته تیمی با کسب 77 امتیاز موفق به کسب عنوان قهرمانی مسابقات تدارکاتی چندجانبه کشتی کشور در رده سنی نوجوانان شده است.

رئیس هیئت کشتی بروجرد عنوان کرد: تیم‌های توابع تهران با کسب 69 امتیاز و مازندران با 65 امتیاز به ترتیب در جایگاه‌های دوم و سوم این دوره از رقابت‌ها ایستادند.

وی بیان کرد: این دوره از رقابت‌ها با حضور 147 ورزشکار در قالب 14 تیم از 10 استان کشور به مدت دو روز در مجموعه ورزشی سالن طالقانی شهرستان بروجرد برگزار شد.

یاری تصریح کرد:تیم کشتی نوجوانان شهرستان بروجرد میزبان این دوره از رقابت‌ها به‌عنوان تنها نماینده استان لرستان در این رقابت‌ها شرکت کرد.

وی خاطر نشان کرد: در این دوره از رقابت‌ها تیم‌هایی از استان‌های تهران، مازندران، اصفهان، کردستان، همدان، کرمانشاه، مرکزی، بوشهر، خراسان رضوی، زنجان و لرستان شرکت می‌کنند.

رئیس هیئت کشتی بروجرد بابیان اینکه این دوره از رقابت‌ها به پیشنهاد و میزبانی هیئت کشتی شهرستان بروجرد برگزارشده است، گفت: این رقابت‌ها باهدف زنده نگه‌داشتن یاد کشتی گیران نوجوان همچون زنده‌یاد سامان دالوند کشتی‌گیر پرآوازه شهرستان بروجرد برگزارشده است.

وی اظهارداشت: تیم‌های شرکت‌کننده در این دوره از رقابت‌ها با 10 نفر از اعضای خود و شهرستان بروجرد با 40 ورزشکار نوجوان حضور می‌یابند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده