رییس فدراسیون کبدی کشور:

رئیس فدراسیون کبدی کشور از توجه ویژه به ظرفیت لرستان خبرداد.

کد خبر: ۶۶۶
تاریخ انتشار: ۰۸:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۵

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان محمدرضا مقصودلو که برای حضور در مجمع انتخابات هیات کبدی استان به خرم‎آباد سفر کرده بود با بیان اینکه کبدی قدمتی بسیار بالا در کشور و این منطقه دارد، بیان کرد: لرستان دارای استعدادها و ظرفیت های مناسبی برای این رشته ورزشی است.  

وی ادامه داد: ادارات کل ورزش و جوانان استان‎ها نقش بسیار مهم و مضاعفی برای تربیت همه رشته‎های ورزشی ایفا می‎کنند که در این استان نیز اینچنین است.  

مقصودلو بااشاره به راه اندازی لیگ جهانی برای اولین بار در تاریخ این رشته گفت: در تلاشیم میزبانی این لیگ در ورزشگاه آزادی تهران باشد که دونفر از ورزشکاران لرستانی به نام های احسان زمانی و ناصر رومیانی نیز در این لیگ حضوردارند. 

 رئیس فدراسیون کبدی کشور با تاکید بر اینکه ایجاد زمینه برای توانمند کردن این رشته می تواند موجب شناسایی استعدادهای ورزشکاران این رشته باشد افزود: باید روی استعدادها و پتانسیل‎های پایه سرمایه‎گذاری کرد و فدراسیون نیز در کنار اداره کل ورزش و جوانان لرستان و خود هیئت کبدی ٰ حمایت‎های ویژه‎ای در این بخش از لرستان خواهد داشت.تا لرستان بتواند توانمندی های خود را در سطوح بالا به جهانیان نشان دهد.  

وی با بیان اینکه روسای هیات‎های کبدی باید کمک فدراسیون باشند، اظهار کرد: لرستان با توجه به فیزیک بدنی و قدرت خارق‎العاده ورزشکارانش می‎تواند به کمک فدراسیون بیاید تا در کنار سایر ورزشکاران ملی‎پوش بتوانیم در مسابقات رسمی و بین‎المللی موفق شویم.  

در پایان این مجمع محمد جافری با کسب 7 رأی از کل آراء مأخوذه به مدت 4 سال به عنوان رئیس هیات کبدی لرستان انتخاب شد.

محمد رضا مقصودلو

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده