در دومین مرحله از رقابت‌های قهرمانی دوومیدانی امیدهای کشورکه با حضور 114 ورزشکار در تهران برگزار شد، تیم لرستان عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کرد.

کد خبر: ۶۴۹
تاریخ انتشار: ۰۷:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۱

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان، دومین مرحله از رقابت های قهرمانی دو و میدانی امید های کشور که نوزدهم و بیستم شهریور ماه جاری با حضور بیش از سیصد ورزشکاز از سراسر کشور در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران برگزارشد.

در این مسابقات، دوومیدانی کاران شایسته لرستانی، یک طلا و 4 مدال نقره را برای تیم لرستان کسب کردند تا عنوان نایب قهرمانی مسابقات را برای استان کسب کنند.

تیم لرستان که در مسابقات دوومیدانی امیدهای کشور با 4 ورزشکار د حاضر شد توانست با اقتدار کامل 5 مدال کسب نماید

در نتایج انفرادی مهدی نظامی در 110متر با مانع با رکورد 15:65ثانیه مدال طلا ، کامیار گودرزی در 110 متر با رکورد 15:75ثانیه مدال نقره، مهدی گنجی در پرتاب نیزه با رکورد 55 متر مدال نقره، سلمان بیرانوند در 3000 متر با مانع با رکورد 9:58 مدال نقره و مهدی نظامی در 400 متر با مانع با رکورد 18:58 ثانیه مدال نقره، کسب کردند.

در این رقابت ها حسین سامانی مربیگیری، تیم لرستان را بر عهده داشت. سیاوش سپهوند دبیر  هیات دوومیدانی لرستان در این خصوص گفت: از سال 92 تا کنون هیات دوومیدانی استان  با حمایت‌ها وپیگیری های مجدانه کریمی رئیس هیئت دو ومیدانی استان، توانسته افتخار آفرینی های زیادی برای استان به ارمغان بیاورد به طوری که در این مدت کوتاه دوومیدانی لرستان به یکی از قطب های این رشته ورزشی در کشورتبدیل شده است

وی ابراز امیدواری کرد: طی برنامه ریزی های صورت گرفته، دوومیدانی لرستان در سال 1395 و 1396به جایگاهی خواهد رسید که در این رشته ورزشکارانی را که قابلیت قهرمانی در آسیا را داشته باشند را تحویل تیم ملی کشورمان دهد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده