سید مصطفی کریمی به عنوان سرپرست کل کاروان بازی‌های آسیایی ناشنوایان منصوب شد.

کد خبر: ۶۳۱
تاریخ انتشار: ۲۳:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان کرم‌اله علی‌مرادی رئیس فدراسیون طی احکامی سرپرست کل کاروان اعزامی به هشتمین دوره بازی‌های آسیا و اقیانوسیه 2015 ناشنوایان و مشاور عالی خود در امور دوومیدانی را منصوب نمود.

بر اساس این احکام سید مصطفی کریمی به عنوان سرپرست کل کاروان اعزامی به هشتمین دوره بازی‌های آسیا و اقیانوسیه 2015 ناشنوایان منصوب شد
کریمی متولد خرم‌آباد و از پیش‌کسوتان رشته دوومیدانی کشور است که مدیر کلی تربیت‌بدنی استان لرستان و ریاست فدراسيون دوومیدانی كشورمان را در کارنامه خود دارد.
همچنین تیمور غیاثی به عنوان مشاور عالی رئیس فدراسیون در امور دوومیدانی و سرپرست تیم دوومیدانی اعزامی به بازی‌های آسیا و اقیانوسیه 2015 ناشنوایان منصوب گردید.
دکتر علی مرادی در احکامی جداگانه نیز سجاد مرادی و روح اله محمدی را به عنوان مربیان تیم‌های نیمه استقامت و استقامت دوومیدانی بازی‌های آسیا و اقیانوسیه منصوب نمود.
ضمناً منصور روشن قیاس به عنوان مربی سرعت، حسین نثاری و داریوش صمیمی مربیان پرتاب و جواد صغاری مربی پرش تیم ملی دوومیدانی را در بازی‌های آسیا و اقیانوسیه 2015 ناشنوایان همراهی می‌نمایند.
هشتمین دوره بازی‌های آسیا و اقیانوسیه 2015 ناشنوایان، مهرماه سال جاری در چین تایپه برگزار می‌گردد.

منبع: فدراسیون ناشنوایان

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
سهیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۷
0
2
داییم همیشه افتخار خرم آباد بوده و هست ایشالا موفق باشه دایی مصطفی

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده