به علت بدهی مالی تیم آلومینیوم هرمزگان، احتمالاً بازی این هفته خیبر خرم‌آباد با این تیم لغو خواهد شد.

 

کد خبر: ۶۲۶
تاریخ انتشار: ۰۸:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان، تیم های پاس همدان، نساجی مازندران، ایرانجوان بوشهر و آلومینیوم هرمزگان که در ابتدا قرار بود، به علت بدهی مال در لیگ دسته اول امسال نداشته باشند، و لی طی مذاکرات با روئسای باشگاه‌ها مهلت چهار هفته‌ای به تیم‌ها داده شد، که مهلت آن‌ها نیز تا پایان روز چهارشنبه ادامه دارد.

پنجشنبه هفته جاری هفته پنجم مسابقات لیگ دسته اول با انجام بازی ها در شهرهای متخلف کشور برگزار می شود، که اگر تا آن روز تیم‌های بدهکار نتوانند بدهی خود را پرداخت کنند یا باز هم از سازمان لیگ مهلت نگیرند، احتمال کنسل شدن بازی خیبر خرم‌آباد و آلومینیوم هرمزگان نیز وجود دارد.

تا به امروز نیز هیچکدام از تیم های بدهکار نتوانسته‌اند بدهی مالی خود را پرداخت کنند و اگر شرایط به همین روال پیش برود و سازمان لیگ نیز بر تصمیم خود مصمم بماند، انجام 4 بازی از مسابقات لیگ دسته اول تا روز بازی نا مشخص است.

البته اگر تیم های بدهکار طلب خود را پرداخت کنند و یا از سازمان لیگ باز هم مهلت بگیرند بازی تیم‌های خیبر خرم‌آباد و آلومینیوم هرمزگان روز پنج شنبه از ساعت 17 عصر در ورزشگاه تختی خرم‌آباد به مصاف هم خواهند رفت.

اخبار نهایی و تکمیلی این خبر را از همین درگاه خبری را پیگیری کنید.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده