استاندار لرستان از کمک یکصد میلیون تومانی به هیئت هاکی برای شرکت تیم لرستان در لیگ برتر  هاکی خبر داد.

 

کد خبر: ۶۲۴
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۶

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان، هوشنگ بازوند در دیدار با بهرام شفیع و حمید بخارایی رئیس و دبیر فدراسیون هاکی، دکتر عزیزپور مدیرکل ورزش و جوانان لرستان و رئیس هیأت هاکی استان و ملی‎پوش‎های لرستانی این رشته‎ی ورزشی اظهار کرد: ورزش امروزه نیازمند اسپانسر است و این کار عموماً توسط بخش خصوصی انجام میشود که متأسفانه این بخش در لرستان جان ندارد.

وی با اشاره به حضور چندین سرمایه‎گذار بخش خصوصی در لرستان، بیان کرد: خیلی جرأت نمی‎کنیم هزینه‎ی تیمداری را به آنان واگذار کنیم، چون ابتدا باید بگذاریم جان بگیرند و بعد از چند سال آنها را به تیمداری ترغیب کنیم.

بازوند در پاسخ به صحبت رئیس فدراسیون هاکی برای کمک استانداری به تیم هاکی لرستان برای حضور در لیگ برتر، تأکید کرد: با توجه به ضعف بخش خصوصی در استان باید از پول دولتی استفاده کنیم که این کار هم شرایط خاص خودش را دارد. تیم فوتبال خیبر در لیگ دسته اول حضور دارد و بنده باید 2 میلیارد تومان برای آنها فراهم کنم و این انتظار به‎حقی است که ورزشکارها دارند و من هم باید این کار را انجام دهم.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه شنیده‎ام برای حضور در لیگ برتر هاکی 100 میلیون تومان نیاز است، گفت: بنده این پول را به مدیرکل ورزش و جوانان می‎دهم و دکتر عزیزپور باید این پول را به هیأت هاکی بدهد که وی باید در این زمینه همکاری لازم را انجام دهد.

وی با بیان اینکه با چنگ و دندان این پول‎ها را برای کمک به ورزش استان فراهم می‎کنم، خاطرنشان کرد: بنده قبلاً باشگاه‎داری کرده و موسس باشگاه مس کرمان بوده‎ام اما شرایط در لرستان به سبب نبود صنایع قوی و بخش خصوصی با بقیه جاها فرق می‎کند

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده