مدیر فرهنگی دانشگاه پیام نور لرستان

مدیر فرهنگی دانشگاه پیام نور لرستان گفت: کاروان ورزشی دانشگاه پیام نور لرستان در رشته های فوتسال و کشتی فرنگی هفتمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه های پیام نور سراسر کشور با کسب دو مقام سومی به کار خود پایان داد.

کد خبر: ۶۲۰
تاریخ انتشار: ۰۷:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۵

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان یزدان سهرابی در گفت و گو با خبرگزاری دانشجو اظهار کرد:  تیم کشتی فرنگی دانشگاه پیام نور لرستان با کسب چهار مدال برنز بر سکوی سوم المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه پیام نور قرار گرفت.

 

وی افزود: در این مسابقات آیت رضایی در وزن 70 کیلوگرم، مصطفی آزادابخت در وزن 75 کیلوگرم، وحید رحمتی در وزن 85 کیلوگرم و پوریا نادری در وزن 96 کیلوگرم هر چهار نفر از دانشگاه پیام نور کوهدشت موفق به کسب چهار مدال برنز شدند.

 مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور لرستان گفت:  در این مسابقات صمد بلورانی به عنوان سرمربی، فریدون گراوند به عنوان  مربی، فردین آزادبخت به عنوان سرپرست و فیروز جعفری به عنوان مدیر فنی تیم کشتی فرنگی دانشگاه پیام نور لرستان را همراهی کردند.

 سهرابی ادامه داد: در کشتی آزاد نیز عنایت اسدی از دانشگاه پیام نور نورآباد در وزن 61 کیلوگرم و محمد جمالی از دانشگاه پیام نور خرم آباد در وزن 70 کیلوگرم موفق به کسب دو گردان آویز برنز شدند.

 وی ادامه داد: مربیگری تیم کشتی آزاد دانشگاه پیامنور لرستان نیز در این مسابقات بر عهده کامبیز نورایی مقدم بود.

 مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور لرستان گفت: همچنین در این مسابقات پوریا نادری کشتی گیر وزن 96 کیلوگرم دانشگاه پیام نور لرستان در مسابقات کشتی فرنگی به دلیل گرفتن کشتی های جوانمردانه و قدرتی عنوان پهلوانان پهلوانان دانشگاه پیام نور کشور را از آن خود کرد.

 سهرابی بیان کرد: در مسابقات فوتسال نیز دانشگاه پیام نور لرستان در دیدار رده بندی با عبور از سد تیم دانشگاه پیام نور خوزستان بر سکوی سوم این رقابت ها ایستاد.

 وی بیان کرد: تیم دانشگاه پیام نور لرستان در ضربات پنالتی با نتیجه 5 بر 4 خوزستان را با شکست بدرقه کرد.

 مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور لرستان گفت: تیم های قم و قزوین نیز به ترتیب به مقام های دوم و سوم این مسابقات دست یافتند.

سهرابی یادآور شد: نمایندگان این دانشگاه در رشته های دو و میدانی و تکواند بدون کسب مدال به کار خود پایان دادند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده