سرمربی تیم نگین اشترانکوه ازنا:

سر مربی تیم نگین اشترانکوه ازنا گفت: یکی از عوامل باخت تیم ما اشتباهات فردی برخی از بازیکنان بود.

 

کد خبر: ۶۱۸
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴

سمیه فولادوند در گفت و گو با پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان اظهار کرد: تیم نگین اشترانکوه ازنا در بازی مقابل پالایش گاز ایلام در سطح نابرابری در هفته اول با هم دیدار کردند، چون تیم حریف هم امکانات و هم اسپانسر قوی دارد و 6 سال است که در لیگ برتر فوتبال بانوان حضور دارد.

وی افزود: بازیکنان تیم ازنا در بازی نخست خود، اولین باری بود که باهم در یک تیم گرد هم آمدند و پیش از این نیز هیچ بازی تدارکاتی نداشتند، اما با این اوصاف در مقابل تیم حریف دست و پا بسته نبودند و اگر اشتباهات فردی نبود ما در این بازی بازنده نبودیم.

سرمربی تیم نگین اشترانکوه ازنا تصریح کرد: ما برای بازی نخست خود مشکلات زیادی داشتیم که یک روز قبل از شروع مسابقات توانستیم لباس اعضای تیم را تهیه کنیم و در اختیار بازیکنان قرار دهیم و از لحاظ روحی برخی مشکلات باعث شده بود که تمرکز ویژه‌ای روی این بازی نداشته باشیم.

فولادوند بیان کرد: در بازی‌های آینده حتماً تیم به هماهنگی های بهتری خواهد رسید و بدون شک نتایج مطلوب تری را نیز کسب خواهد کرد.

وی گفت: تیم پالایش گاز ایلام تیم خوب و منسجمی بود و بازی آن ها را تحسین می کنم چون هماهنگی خوبی با هم داشتند وبدون شک یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر خواهند بود.

سمیه فولادوند|سر مربی تیم نگین اشترانکوه ازنا

تیم فوتبال نگین اشترانکوه ازنا در هفته دوم مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان کشور، جمعه این هفته در ورزشگاه تختی ازنا میزبان هیات فوتبال بوشهر است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده