مدیر عامل باشگاه خیبر خرم‌آباد:

مدیر عامل باشگاه خیبر خرم‌آباد گفت: در فصل جاری، هدف ما تثبیت تیم خیبر در لیگ دسته اول است ضمن این که نیم نگاهی نیز به صعود کردن داریم.

 

کد خبر: ۶۰۰
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۹

 ولی خسروی در گفت گو با پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان اظهار داشت: تیم خیبر در فصل جاری تیم خوب و منسجمی است که در آینده  نتایج قابل قبولی را کسب خواهد کرد.

وی گفت: ما انتظار داریم هوادارن تیم وقتی به ورزشگاه می‌آیند، صبور باشند و اگر داور نیز در برخی از صحنه‌ها اشتباه سوت می‌زند به کسی توهین نشود تا بتوانیم فرهنگ اصیل لرستان را به همه نشان دهیم.

مدیر عامل باشگاه خیبر خرم‌آباد با بیان این که باید به مسائل فوتبالی به دید فنی نگاه کرد، ابراز داشت: تیم  خیبر روند خود را به خوبی طی می کند و باید به این نیز فکر کنیم که تا پایان لیگ بازی‌های زیادی مانده است و در صورتی نتیجه می گیریم که تیم ثبات داشته باشیم و باید با تلاش بیشتر کار کنیم که نتایج بهتری را بگیریم تا هواداران از وضعیت خیبر راضی و خشنود باشند.

خسروی بیان کرد: رییس هیات فوتبال لرستان، با آقای بازند مدیر کل صدا و سیماری لرستان نیز جلسه ای برای بخش زنده بازی های خیبر در خرم آباد داشته اند که مقرر شده صدا و سیمای مرکز استان از طریق شبکه استانی افلاک بازی های خیبر را که در خرم‌آباد برگزار می شود به صورت زنده و مستقیم پخش شود.

وی در خصوص بهروز وثوقی لیدر تیم خیبر نیز گفت: در حال حاضر ایشان لیدر باشگاه یا تیم خیبر نیست، اگر تمایل دارد که لیدر باشد باید به کانون هواداران مراجعه کند و سپس می تواند با رعایت قوانین باشگاه به عنوان لیدر تیم را همراهی کند.

مدیر عامل باشگاه خیبر به بازی تیمش در هفته چهارم اشاره کرد و بیان داشت: ظهر چهارشنبه به تهران خواهیم رفت، و از آن جا با پرواز راهی سیرجان کرمان خواهیم شد تا در عصر روز جمعه با گل گهر به میدان برویم.

خسروی اظهار کرد: تیم خیبر با اندیشه برد راهی سیرجان خواهد شد و حتماً بازیکنان خیبر که این فصل را به خاطر تعصبی که داشته‌اند حاظر شدند با کمترین مبلغ با ما قرار داد ببندند، بازی خیره کننده‌ای از خود به نمایش خواهند گذاشت.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده