رییس هیات پینگ پنگ لرستان:

رییس هیات پینگ پنگ لرستان گفت:  جایگاه پینگ پنگ لرستان در کشور مطلوب است، چرا که در چند سال گذشته رشد خوبی داشته ایم.

کد خبر: ۶۰
تاریخ انتشار: ۰۸:۴۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۱

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ورزش لرستان، محسن اسد بیگی در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: بازیکنان و تیم‌های لرستان طی چند سال گذشته، همواره در مسابقات کشوری صاحب عناوین کشوری شده‌اند و حتی برخی از بازیکنان ما به جزء8 بازیکن برتر کشور نیز راه یافته‌اند.

وی تصریح کرد: برنامه ریزی‌های ما در درشته‌های پایه بیشتر است، چرا که اعتقاد داریم اگر در سنین کم ورزشکار داشته باشیم و روی آن ها سرمایه گذاری کنیم، در سال‌های آینده جایگاه ورزش پینگ پنگ لرستان در کشور بهتر نیز می‌شود و می‌توانیم بازیکن‌های بیشتری را تحویل تیم ملی بدهیم.

رییس هیات پینگ پنگ لرستان بیان کرد: هم اکنون نیز تیم نونهالام ما در مسابقات کشوری مقام دوم کشوری را از ان خود ره است و آقای محمد نظری نیز عنوان سومی کشوری برای استان به ارمغان آورده است.

اسد بیگی با اشاره به این که خانه پینگ پنگ استان نیز دایر شده است، گفت: با کمک مدیر کل ورزش و جوانان لرستان، مجموعه ورزشی سیف به این هیات واگذار شده است و تاکنون نیز 100 میلیون ریال برای آن از طریق هیات هزینه شده است، که در آن بتوانیم مسابقات و لیگ برتر استان را برگزار کنیم.

وی افزود: پینگ پنگ لرستان بیش از این نیاز به توسعه دارد و ما نیز از همه مسئولان استان انتظار داریم بیشتر به ورزش کمک کنند تا از طریق آن سطح سلامت مردم جامعه نیز افزایش پیدا کند و کمتر جوانان ما به سمت معضلات اجتماعی کشیده شوند.

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده