شهردار خرم آباد گفت:شهرداری خرم آباد از محل اعتبارات جاری خود، ۳ میلیارد ریال به تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد کمک می‌کند.

کد خبر: ۵۹۸
تاریخ انتشار: ۰۹:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۹

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان یحیی عیدی‌بیرانوند شامگاه یکشنبه در جلسه شورای شهر خرم‌آباد اظهار داشت: استانداری 300 میلیون تومان برای اجرای پروژه‌های عمرانی به شهرداری کمک کرده است و امکان پرداخت آن به تیم خیبر وجود ندارد، در نتیجه ما از محل اعتبارات جاری خود، 300 میلیون تومان به تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد کمک می‌کنیم.

جابر وفایی عضو شورای شر خرم آباد نیز افزود: استانداری بنا دارد که یک حمایت مالی میلیارد تومانی از تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد، داشته باشد.

وی افزود: ولی به‌دلایل خاصی، استانداری این مبلغ را در اختیار برخی از دستگاه‌ها قرار داده تا از طریق ادارات این حمایت مالی صورت بگیرد که در این میان سهم شهرداری 300 میلیون تومان است.

عزیزپور، از دیگر اعضای شورای شهر خرم‌آباد با ابراز خرسندی از حمایت مالی تیم فوتبال خیبر، گفت: این تیم شناسنامه ورزشی استان لرستان است که اگر مورد حمایت مالی قرار نگیرد، شکست می‌خورد.

وی افزود: تیم خیبر هشت هزار تماشاگر دارد و یکی از تیم‌های محبوبی است که با دست خالی با تیم‌هایی که از پشتوانه مالی بسیار قوی برخوردارند، رقابت می‌کند، بنابراین حمایت از این تیم الزامی است.

خیبر خرم آباد

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده