با حضور جمعی از مسئولان؛

با حضور جمعی از مسئولان دیواره سنگ‌‌نوردی سرعت و بولدرینگ شهرستان دورود افتتاح شد.

کد خبر: ۵۹۴
تاریخ انتشار: ۰۸:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۸

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان به مناسبت هفته دولت با حضور جمعی از مسئولان شهرستان دورود پروژه ورزشی دیواره سنگ‌نوردی سرعت و بولدرینگ این شهرستان واقع در سالن ورزشی شهدای کامیون‌داران افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

رئیس هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان دورود در این مراسم ضمن گرامی‌داشت هفته دولت اظهار داشت: دیواره سرعت و بولدرینگ با ارزش ریالی 35 میلیون تومان در سالن شهدای کامیون‌داران احداث و امروز به مناسبت هفته دولت افتتاح می‌شود.

محمود گلپایگانی با بیان اینکه شهرستان دورود ظرفیت بالایی در این رشته ورزشی دارد، اظهار داشت: ورزش سنگ‌نوردی در تمام رده‌های سنی در شهرستان دورود فعال بوده است، ضمن آن که تیم سنگ‌نوردی شهرستان در سطح استان دارای رتبه و جایگاه بسیار خوبی است.

وی با اشاره به برنامه‌های آتی این رشته ورزشی در شهرستان دورود، اظهار داشت: یکی از برنامه‌های ما در بخش زیرساختی احداث بزرگ‌ترین دیواره سنگ‌نوردی استان در شهرستان دورود است که امروز در حاشیه این مراسم از ماکت آن به طور رسمی رونمایی می‌شود.

این مسئول افزود: به منظور اجرای این پروژه مبلغ 50 میلیون تومان از محل ماده 180 اختصاص یافته است که تاکنون 20 میلیون تومان آن تخصیص داده شده و مصالح مورد نیاز پروژه خریداری و به زودی عملیات اجرایی در سالن شهدای کامیون‌داران آغاز می‌شود.

رئیس هیئت کوهنوردی شهرستان دورود در ادامه با بیان اینکه شهرستان دورود یکی از شهرهای با سابقه در رشته کوهنوردی به شمار می‌رود، گفت: در شهرستان دورود بیش از 500 کوهنورد فعال وجود دارد که از این تعداد حدود 50 نفر به صورت حرفه‌ای مشغول به فعالیت هستند.

در این مراسم یعقوب بختیاری معاون فرماندار دورود، آرش قیاسیان رئیس هیئت کوهنوردی استان لرستان و جمعی از ورزشکاران رشته کوهنوردی و سنگ‌نوردی به همراه مسئولان محلی حضور داشتند. 

منبع: فارس

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده