کلنگ خانه اسکواش لرستان در خردادماه سال 91 و در مجموعه ورزشی تختی خرم‎آباد به زمین زده شد اما وعده مسئولان که قرار بود در همان سال به بهره‎برداری برسد، هنوز اجرایی نشده است.

کد خبر: ۵۷۹
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۴

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان، محمود داودی‎‎نژاد در گفت‎وگو ایسنا، درباره آخرین وضعیت این پروژه، اظهار کرد: خانه اسکواش حدود 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که در حال حاضر پروژه تعطیل شده است.

وی تصریح کرد: اعتبار پروژه 130 میلیون تومان است که پیمانکار از جیب خودش تاکنون هزینه کرده اما چون پولش را نمی‎دهند کار را تعطیل کرده و معلوم نیست چه زمانی دوباره کار را شروع کند.

رئیس هیأت اسکواش لرستان خاطرنشان کرد: در این پروژه سه پیمانکار کار کرده‎اند که فقط پیمانکار آخر کارش خوب بوده اما متأسفانه پول وی را نمی‎دهند و پروژه تعطیل شده است.

داودی‎نژاد یادآور شد: احداث خانه اسکواش جز پروژه‎های استانی است که متأسفانه تخصیص اعتبار نمی‎شود و با گذشت بیش از سه سال هنوز تکمیل نشده است.

وی تأکید کرد: با 50 تا 60 میلیون تومان خانه اسکواش لرستان تکمیل خواهد شد اما معلوم نیست این مقدار پول چه زمانی تخصیص داده شود و کماکان اسکواش‎بازها به سبب نبود مکان مناسب برای تمرین، سردرگم هستند.

به گزارش ایسنا، خانه اسکواش لرستان در زمینی به مساحت 322 مترمربع و با سه کورت استاندارد، سالن بدنسازی، دفتر هیأت و جایگاه تماشاگران قرار بود به آرزوی دیرینه اسکواش‎بازهای لرستانی خاتمه دهد که هنوز این آرزو، تنها یک آرزوست.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده