سرمربی تیم خیبر خرم‌آباد:

سرمربی تیم خیبر خرم‌آباد گفت: به بازیکنان خیبر با توجه به تعصب و توانایی بالایی که دارند، پول و امکانات مناسب داده نمی‌شود.

کد خبر: ۵۷۷
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۳

علی نیکبخت در گفت و گو باپایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان ، در خصوص بازی تیمش در هفته دوم مسابقات فوتبال لیگ دسته اول کشورکه مقابل مقابل ماشین سازی تبریز انجام شد، اظهار کرد: بازی با ماشین سازی تبریز اولین دیدار رسمی خارج از خانه ما بود که در یک شرایط خاص برگزار شد.

وی عنوان کرد: تیم تبریزی در فصل نقل و انتقالات بهترین نفرات و بازیکنان موجود را در اختیار گرفته است که هزینه زیادی را نیز برای این فصل در نظر گرفته است.

سرمربی تیم خیبر با بیان این که ما با دست بسته به تبریز نرفتیم، افزود: آنالیز خوبی روی تیم حریف داشتیم و برای تمام نقاط ضعف و قوت ماشین سازی برنامه خود را آماده کرده بودیم، که اگر بازیکنان حرف شنوی بیشتریا ما داشتند حتماً می‌توانستیم به تیم حریف 5 تا 6 گل بزنیم، اما در نهایت بازی با نتیجه 3 بر 3 خاتمه یافت.

نیکبخت بیان کرد: عمده گل‌هایی که در مقابل ماشین سازی خوردیم، به دلیل اشتباهات خط دفاعی بود، که سعی داریم با هماهنگ کردن آن‌ها در بازی‌های بعدی منسجم تر عمل کنیم.

وی اظهار کرد: زدن 3 گل به تیمی که با تجربه ترین بازیکنان لیگ یک را دور هم جمع کرده است و کلی هزینه کرده‌اند کار آسانی نیست و تلاش خواهیم کرد در بازی‌های آینده نتایج بهتری را برای هوادران به ارمغان بیاوریم، ضمن این که ما در لیگ امسال بدنبال بازی با کیفیت نیز هستیم که همه از دیدن آن لذت ببرند.

سرمربی سبز پوشان خرم‌آبادی تصریح کرد: با بضاعتی که تیم خیبر دارد، تا اینجا خوب نتیجه گرفته‌ایم و من بجای همه مردم و مسئولان استان از بازیکنان و زحمت کشان تیم تشکر می‌کنم.

وی اظهار داشت: تیم خیبر یک تیم بومی است و اگر حمایت مالی کنند، آینده دار است چرا که این تیم از بازیکنان بومی تشکیل شده است و اگر تقویت شود در سال‌های آتی حتماً حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

نیکبخت به مشکلات تیم خیبر نیز اشاره کرد و بیان داشت: در شرایط موجود در حق بازیکنان تیم خیبر ظلم می‌شود، چون نه پولی گرفته‌اند، نه از ظرفیت استان، بستری در اختیار آنان قرار می‌گیرد و نه امکانات خوبی برای تمرین دارند و نه هزینه‌ای  به تیم برای مسابقات خارج از استان اختصاص داده می‌شود.

وی گفت: هم اکنون ما در هفته فقط 2 روز در خرم‌آباد هستیم و مابقی زمان در داخل جاده‌ها و درون اتوبوس می‌گذرد، چون هزینه‌ای برای استفاده از هواپیما را نداریم و مجبوریم با اتوبوس به این شهر و آن شهر برای برگزاری بازی‌ها برویم.

سرمربی تیم خیبر بیان کرد: در فصل جاری، لیگ آزادگان در یک گروه 20 تیمی ساماندهی شده است و بازی‌ها با فشار بیشتر انجام می شود، این می‌طلبد که تیم منابع مالی و امکانات مناسب را برای ادامه بازی‌ها در اختیار داشته باشد تا بتواند نتیجه خوبی را برای استان بدست بیاورد.

نیکبخت تصریح کرد: روز شنبه هفته اینده در ورزشگاه تختی خرم آباد بازی حساسی مقابل مس رفسنجان داریم که دارای شرایط خوبی است و از تیم های مدعی صعود به لیگ برتر است.

وی افزود: انتظار داریم در این بازی هواداران بیشتر از بازی های گذشته از خیبر حمایت کنند و با حضور خود در این بازی تیم را حمایت کنند تابتوانیم یک پیروزی دلچسب دیگر را برا فوتبال لرستان به ارمغان بیاوریم.

علی نیکبخت|سرمربی تیم خیبر خرم آباد

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده