روز دوشنبه هفته گذشته مسابقه استانی اسکیت سرعت در شهرستان الیگودرز به میزبانی هیأت اسکیت این شهرستان و با حضور شرکت‌کنندگاني از 3 شهر خرم‌آباد، بروجرد و الیگودرز برگزار شد.

کد خبر: ۵۷۶
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۳

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان در شرايطي كه براي برگزاري مسابقاتي در سطح استان باید امكانات مناسبي فراهم باشد، متاسفانه نبود استاندارد لازم در ابعاد زمین جهت این مسابقه به ‌طوری‌ که ابعاد زمین از 100 متر بیش‌تر بوده و قوس‌های زمین کوچک‌تر از حد بود، باعث افت كيفي مسابقات گرديد.

 مسابقات پرحاشيه اسكيت لرستان در اليگودرز
همچنین کمبود داور را در این مسابقه به ‌طوری ‌که هر مسابقه اسکیت حداقل بایستی دارای 8 داور باشد ولی این مسابقات فقط 3 داور داشت که باعث شد قدرت تصمیم‌گیری داوران پایین بیاید و تسلط به مسابقه از دست‌شان خارج شود از ديگر موارد منفي به شمار مي‌رود. به طور مثال اين موضوع باعث شد در ماده 5 هزار متر داوران مرتكب اشتباه شوند و دوباره این ماده را اجرا کنند که چنین قانونی در هیچ‌گونه از مسابقات اسکیت وجود ندارد تا ماده‌ای بلافاصله از سر گرفته شود!
این اقدام اشتباه علاوه بر این‌که باعث برهم زدن مسابقات شد، نارضایتی هیأت‌های اسکیت و بازیکنان را در پی داشت.
همچنین نبود امکانات پزشکی در مکان مسابقه باعث شد که یکی از ورزشکاران نیم ساعتی را منتظر آمبولانس بماند و درد خود را تحمل کند.
لذا با انتشار این گزارش از مسؤولین اداره ورزش و جوانان لرستان و هيأت اسكيت استان تقاضا می‌شود پی‌گیری‌های لازم را جهت این موضوع به عمل‌ آورند و در اجرای چنین مسابقاتی دقت نمایند.  
امین کرمی‌نژاد/ داور و مربی فدراسیون اسکیت
 انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده