نائب رئیس هیئت فوتبال لرستان:

تیم فوتبال بانوان لرستان، بدون اسپانسر و صرفاً با حمایت‌های هیئت فوتبال استان، در مسابقات لیگ برتر حاضر می‌شود.

کد خبر: ۵۶۸
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۱

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان مهستی ظفریان در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: تاکنون اسپانسری برای تیم فوتبال بانوان خیبر لرستان پیدا نشده و این تیم درحالی در لیگ برتر این فصل حضور پیدا می‌کند که تمام هزینه‌های آن را هیئت فوتبال استان تقبل کرده است.

وی افزود: تیم خیبر برای ما خیلی مهم است چون بازیکنان با استعداد و توانمند این تیم زحمات زیادی کشیده‌اند تا به جایگاه فعلی خود در لیگ برتر دست یافته‌اند، بنابراین نباید مشکلات مالی مانع حضور تنها تیم لیگ‌ برتری در مسابقات بشود.

نائب رئیس هیئت فوتبال لرستان عنوان کرد: نبود اسپانسر مشکلی است که گریبان‌گیر همه تیم‌های ورزشی لرستان شده و این از عدم توجه به مقوله ورزشی در استان ناشی می‌شود.

وی با بیان اینکه  وضعیت ورزش استان در گذشته  بهتر از وضعیت فعلی بود، تصریح کرد:  اداره کل ورزش و جوانان  استان لرستان، در گذشته  حمایت‌های بیشتری از ورزشکاران انجام می‌داد ولی در حال حاضر با شعار مستقل  کردن هیئت‌های ورزشی، دست از حمایت از ورزشکاران برداشته است.

ظفریان خاطرنشان کرد: اگر قرار است هیئت‌ها تیم‌داری کنند، پس در این میان وظیفه ورزش و جوانان چیست؟ ما حتی سالن‌های ورزشی و باشگاه‌های موردنیاز ورزشکاران را نیز از ورزش و جوانان اجاره می‌کنیم.

وی بیان کرد: به‌نظر می‌رسد، آن‌طور که باید اهمیت ورزش در سالم‌سازی اوقات فراغت  جوانان در میان مسئولان نهادینه نشده، ما شاهدیم که همواره از انحرافات و آسیب‌های اجتماعی سخن به میان می‌آید، مگر نه این است که  ورزش، بهترین  عامل سرگرم‌کننده و سالم‌سازی جسم و روح است.

نائب رئیس هیئت فوتبال لرستان گفت: لازم است که مسئولان پای کار بیایند و باری را از دوش هیئت فوتبال و باشگاه خیبر بردارند، باید قدر داشته‌های خود و استعدادهای ناب ورزشی خود را در استان بدانیم و آن‌ها را دریابیم.

وی افزود: پیگیری نتایج بازی‌های تیم فوتبال بانوان خیبرخرم‌آباد(ازنا)، به یک دغدغه و سرگرمی جذاب برای جوانان تبدیل شده است، وقتی این ورزش ظرفیت لازم را برای جذب جوانان دارد، چرا مورد حمایت قرار نگیرد؟

ظفریان بیان کرد: ما می‌بینیم که هر روز تیم خیبر نسبت به گذشته، نتایج بهتری کسب می‌کند و رفته رفته بر تعداد تماشاچیان و علاقمندان به  فوتبال بانوان افزوده می‌شود و این یک نقطه مثبت و سبب خوشحالی است.

تیم فوتبال بانوان ازنا که به خیبر لرستان تغییر نام یافته به عنوان تنها نماینده استان لرستان در لیگ برتر فوتبال بانوان با مشکلات مالی رو به رو شده است.

هرچند این تیم اکنون در قرعه کشی مسابقات حضور یافته اما خبرهایی به گوش رسیده که همچنان با مشکلات شدید مالی مواجه است و باتوجه به اینکه 13 شهریور نخستین مسابقه این تیم در لیگ برتر فوتبال بانوان آغاز می‌شود در روزهای آینده اتفاقات تازه‌ای در مورد این تیم رخ می‌دهد.

انتهای پیام/ 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده