تحلیل بازیکن سابق تیم ملی فوتبال از بازی خیبر خرم آباد و پارسه تهران؛

بازیکن اسبق تیم ملی ایران و باشگاه‌های پاس تهران و خیبر خرم‌آباد تحلیل خود را از بازی خیبر و پارسه تهران این چنین بیان کرد:

کد خبر: ۵۵۱
تاریخ انتشار: ۰۷:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۷

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان  سید محسن سجادی اظهار کرد: برای شروع لیگ بچه ها بسیار خوب عمل کردند. بازی اول برای تیم ها همیشه حساس بوده چرا که موفقیت در آن باعث تشدید روحیه ی بالا در کل مجموعه تیم می شود و شکست در آن می تواند باعث تضعیف تیم شود. به عنوان یک لرستانی و کسی که افتخار پوشیدن پیراهن خیبر را داشتم از این پیروزی بسیار خرسندم. در این بازی یاسر درویشی عملکرد عالی داشت و هر زمان صاحب توپ بود با اعتماد بنفس بالا کار می کرد و این نوید آینده ی خوبی را برای درویشی می دهد. به نظرم حسین جودکی در این بازی خوب بود و با دوندگی های بی امان خط دفاع حریف را تحت فشار قرار می داد و اجازه نمی داد جلو بیایند و در بازی سازی شرکت کنند. علی صدرا به عنوان یک بازیکن با تجربه در این بازی قابل قبول بود و خوب عمل کرد.سید محسن سجادی

در این بین باید واقعیت ها را دید و نباید از نقاط ضعف چشم پوشی کرد. اعتقاد دارم خیبر در زمان ضد حملات بسیار کم تعداد و بی رمق بود. علیرغم این که حسین جودکی خوب می دوید و مدافعان را تحت فشار قرار می داد اما تنها بود و بازیکنان دیگر به موقع به او اضافه نمی شدند. شاید اگر خیبر در ضدحملات با نفرات بیشتر شرکت می کرد شاهد گلهای بیشتری برای سبزپوشان می بودیم. دیگر این که به حریف خیلی راحت اجازه داده می شد که تا درون محوطه جریمه پیش بیایند که این یک خطر بالقوه است و در بازی های آینده باید پوشش داده شود. نمونه بارز آن موقعیتی بود که مهاجم پارسه در شش قدم به بیرون زد. به نظر من به خصوص در بازی های خانگی نباید به حریف اجازه داد خیلی راحت به دروازه نزدیک شود.

در مجموع نباید زیاد سخت گرفت چرا که خیلی از این بازیکنان جوان و کم تجربه هستند و تعدادی نیز تازه به تیم اضافه شدند. باید به خیبر فرصت داد تا بازی به بازی هماهنگ شوند و ضمن انجام حملات کوبنده مانند بازی امروز اجازه نفس کشیدن را به حریف ندهند.

در پایان از آقای بهاروند و مجموعه ی هیأت فوتبال به خاطر زحمات زیادی که در این یکی دو سال کشیدند و خیبر را سرپا نگه داشتند تشکر می کنم. امیدوارم با حمایت مسئولین به لحاظ مادی و معنوی و حضور بیشتر هواداران در استادیوم شاهد نتایج خوب مانند بازی اول برای نماینده شایسته لرستان باشیم.

خیبر خرم آباد|پایگاه خبری تحلیلی ورزش لرستان

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده