فرشاد پیوس:

سرمربی تیم فوتبال پارسه تهران به بازی تیم خیبر خرم آباد با تیم پیروزی(پرسپولیس) تهران در سالها پیش اشاره کرد و گفت: این روز برای من یک روز فراموش نشدنی بود.

کد خبر: ۵۴۷
تاریخ انتشار: ۰۶:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۶

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان فرشاد پیوس عصر یکشنبه پیش از دیدار خیبر خرم آباد و پارسه تهران از سری مسابقات لیگ دسته اول کشور در گفتگو با خبرنگاران در رابطه با تیم خیبر خرم آباد اظهار داشت: من بعد از ۳۰ سال به استان لرستان و خرم آباد آمده ام.

وی به بازی تیم خیبر خرم آباد با تیم پیروزی(پرسپولیس) تهران در سالها پیش اشاره کرد و گفت: این روز برای من یک روز فراموش نشدنی بود.

سرمربی تیم فوتبال پارسه تهران با بیان اینکه ما در آن بازی خیلی گل نزدیدم ادامه داد: به این تیر و آن تیر زدیم ولی تیم خیبر هم واقعا خیلی خوب بازی کرد.

پیوس در بخش دیگری از سخنان خود به شرایط تیم پارسه تهران در رقابت های لیگ دست یک فوتبال کشور اشاره کرد و گفت: ما تیم جوانی داریم و البته چند بازیکن با تجربه خیلی خوب نیز گرفته ایم.

وی با بیان اینکه تیم ما آمادگی لازم را ندارد گفت: تیم ما خوب و پر انگیزه است و دوست دارد بازی های خوب و تماشایی را انجام دهد.

سرمربی تیم فوتبال پاسه تهران گفت: در این بازی ها هر تیمی که از موقعیت ها خوب استفاده کند برنده بازی خواهد بود.نتهای پیام

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
یاراحمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۶
0
2
خیبر تیم پر آوزاه ای است امیدواریم بتواند باز هم جای خود را در فوتبال کشور باز کند. البته اگه برخی اجازه بدهند.

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده