مسابقات قهرمانی باشگاهی ایران دررشته سه گانه روز جمعه با حضور یکصد نفر در رده جوانان و بزرگسالان به میزبانی شهر خرم‌آباد برگزار می‌شود.
کد خبر: ۵۳۴
تاریخ انتشار: ۲۱:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۱

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان مسابقات سه گانه کشوری شامل دومیدانی، دوچرخه و شنا است که روز جمعه بیست وسوم مردادماه جاری با حضور تیم‌های استقلال ماهشهر، حفاری نفت شمال، پاس قوامین، جوانان زنجان، هوانیروز تهران، باشگاه کیش، ثامن الحجج کرمانشاه، پدافندهوایی رد، هیئت خراسان جنوبی نیروی زمینی ارتش، هیئت چابهار و دانشگاه امام علی تهران در شهر خرم آباد برگزار می‌شود.  بهرامی رئیس هیئت ورزش سه گانه استان در این رابطه گفت: این مسابقات در دو رده سنی بزرگسالان وجوانان در سه مرحله برگزار خواهد شد که مرحله اول آن روز جمعه بیست وسوم مردادماه و مرحله دوم و سوم آن شهریور و مهرماه برگزار خواهد شد.

بهرامی  آب وهوایی و موقعیت مناسب شهر خرم آباد و بهره مندی از دریاچه کیو و دسترسی آسان بیشتر استان ها به لرستان را مهمترین دلیل میزبانی لرستان عنوان کرد و افزود: تیم های شرکت کننده عصر پنج شنبه به لرستان وارد می شوند و پس از پذیرش روز جمعه صبح مسابقات آغاز می شوند.

دریاچه کیو|پارک کیو| خرم‌آباد میزبان ورزش های سه گانه |خرم آباد

این مسابقات یک روزه است  که بخش شنای آن در محل دریاچه کیو، دوچرخه سواری در جاده الشتر ( میدان کیو تا شهرک پارسیلون) و بخش دو در ساحلی دریاچه کیو برگزار خواهد شد.

لرستان در این دوره از رقابتها فقط میزبان است و به گفته بهرامی رئیس هیئت ورزش سه گانه استان لرستان به دلیل نداشتن باشگاه و اسپانسر، فقط میزبانی این مسابقات را به عهده دارد ووبا داشتن ورزشکاران با استعداد که داری فیزیک بدنی مناسب هستند سال گذشته قهرمان مسابقات سه گانه کشوری شده بودند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده