در نشست هم اندیشی ورزش و جوانان لرستان مطرح شد؛

در نشست هم اندیشی مدیر کل ورزش و جوانان لرستان با خبرنگاران ورزشی نویس لرستانی عنوان شد که ورزش لرستان در انتظار روزهای نوید بخش است.

کد خبر: ۵۳۱
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۹

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان، مدیر کل ورزش و جوانان لرستان، در نشست هم اندیشی ورزشی نویسان لرستان و جمعی از خبرنگاران رسانه‌های لرستان، به ارائه گزارش از برنامه‌های اداره ورزش و جوانان لرستان پرداخت که نوید بخش روزهای خوبی در ورزش لرستان است.

در این نشست که به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد، علی یاور عزیز پور، اظهار کرد: اداره ورزش و جوانان لرستان، در بحث جوانان ورود خوبی پیدا کرده است و جشنواره‌های مختلفی در شهرهای استان برگزار کرده است.

وی عنوان کرد: یکی از برنامه‌هایی که توسط همکاران ما در اداره ورزش و جوانان در حال پیگیری است، بحث پیگری مطالبات جوانان در دستگاه‌های اجرایی است که قانون انجام آن‌ها را بر عهده ادارات مختلف گذاشته است و ما نیز پیگیر انجام آن‌ها تا مرحله نهایی هستیم.

مدیر کل اداره ورزش و جوانان لرستان بیان کرد: هم اکنون در همه شهرهای لرستان، پروژه‌های ورزشی فعال هستند، تا بتوانیم سطح سرانه ورزشی لرستان را افزایش دهیم. ضمن این که تلاش می‌کنیم، شهرهای تازه تاسیسی نظر دوره چگنی و رومشکان را از نعمت پروژه‌های جدیدی محروم نکنیم.

عزیز پور بیان کرد: به عنوان نمونه در رومشکان زمین فوتبال در حال احداث است و سعی شده است تا روند اجرایی آن به گونه‌ای باشد، که بعد از استفاده کمترین مشکل را داشته باشد و کارایی آن نیز فراتر از حد معمول باشد تا جوانان رومشکان با محدویت در استفاده از آن روبرو نباشند و برای  بهره بیشتر زمین را به چمن مصنوعی تغییر داده‌ایم تا بعد از اجرا با مشکل کم آبی که در رومشکان وجود دارد، بحث بی آبی خلعی برای زمین به وجود نیاورد.

وی افزود: پروژه ورزشی استخر پلدختر نیز با تغییری که در سازه آن  ایجاد کرده‌ایم، علاوه بر استفاده بهینه، 600 میلیون تومان صرفه جویی داشته است و مشکل آن را با شهرداری پلدختر نیز برطرف کرده است که 2 متر به حریم شهر تجاوز کرده بود.

عزیز پور افزود: در هفته دولت 8 پروژه ورزشی که در همه مناطق استان پراکنده هستند، به بهره برداری خواهد رسید که حاصل زحمات همه همکاران ما در اداره ورزش و جوانان است.

مدیر کل ورزش و جوانان لرستان گفت: تلاش ما بر این است که در شهرهایی که سرانه ورزشی کمتری نسبت به سایرین دارند، بیشتر توجه کنیم، تا بتوانیم توازن را به صورت یکسان در استان اجرا کنیم تا کارایی را نیز بهتر کنیم و امیدواریم بتوانیم این اتفاق را حتماً اجرایی کنیم.

وی عنوان کرد: تا کنون توانسته‌ایم، انتخابات 10 هیات ورزشی را برگزار کنیم و مقدمات تشکیل مجمع انتخاباتی 6 هیات ورزشی انجام شده و انتخابات آن‌ها با حضور روئسای فدراسیون‌ها برگزار خواهد شد.

عزیزپور فرد تصریح کرد: با توجه به این که رشته جانبازان و معلولین در لرستان استعدادهای خوبی دارد و همواره ورزشکاران جانباز و معلول هم استانی مدال‌های جهانی و بین المللی را برای کشورمان کسب کرده‌اند، آکادمی جانبازان و معلولین با تجهیزات مورد نیاز ایجاد شده است که با افتتاح آن امیدواریم این طیف از ورزشکاران عزیز ما نیز دغدغه کمتری داشته باشند و از مکان مناسب  بهره مند شوند.

مدیر کل ورزش و جوانان لرستان در خصوص ورزشگاه تختی خرم‌آباد اظهار کرد: این مجموعه هم اکنون برای برپایی مسابقات لیگ دسته اول هیچ مشکلی ندارد و آماده برگزاری مسابقات لیگ دسته اول و میزبانی تیم خیبر خرم‌آباد است، ولی ما به این شرایط بسنده نمی‌کنیم و در حال اصلاحات نقاط ضعف آن هستیم و تلاش می‌کنیم، اتاق خبرنگار، اتاق دوپینگ، سیستم پکیج اتاق‌ها، را با استاندارهای بین المللی مطابق کنیم تا حین برگزاری مسابقات، خلعی ایجاد نشود.

وی افزود: پایگاه قهرمانی نیز طی هفته جاری با حضور مسئولان کشوری و استانی در محله قاضی آباد افتتاح می‌شود تا بخش دیگری از مطالبات ورزشکاران لرستان را برآورده کنیم.

در ادامه جلسه، ورزشی نویسان، به بیان راهکارها و اشاره به نقاط ضعف اداره ورزش  و جوانان پرداختند که مورد استقبال مدیر کل ورزش و جوانان لرستان قرار گرفت.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۴
0
0
امیدواریم روند توسعه ورزش استان که شروع شده ادامه داشته و متوقف نشه

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده