به رئیس هیئت فوتبال لرستان؛

تیم فوتبال لیگ برتری شده بانوان شهرستان ازنا که طی این سالها با زحمات بسیار زیاد، خود را به این مرجله حساس رسانده است حال با بداخلاقی هایی که ریشه در نگاه بد مدیریتی در مرکز استان دارد به شهر خرم آباد رهسپار است.

کد خبر: ۵۲۶
تاریخ انتشار: ۱۹:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۸

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان این که قلم به دستان ورزشی در این زمینه چه تلاش هایی کرده اند که تیم پر تلاش و پر انرژی بانوان را در شهرستان ازنا نگه دارد بماند که در این مجال نمی گنجد و انتظاری بیشتر از همکاران ورزشی خود داشتیم.

اما از مدیریت فوتبال لرستان که باید نگاهی فرا شهرستانی و حتی فرا استانی به این موضوع داشته باشد انتظاری بیش از این داریم، که با بداخلاقی های مدیریتی خود در مرکز استان و حتی در شهرستان ازنا از این تیم به بهانه های مختلفی حمایت نمی کند.
 این یک طرف موضوع است و طرف دیگر موضوع مسئولین شهرستان ازنا می باشند که انتظار می رود با دیدی باز و نگاهی دلسوزانه تر به این تیم زحمت کش که امتیاز هیچ تیمی را خریداری نکرده و از صفر به این مرحله رسیده است حمایت جانانه ای کنند تا این تیم با نام ازنا و در شهر ازنا بماند.
حمایت ها که صرف بر مادی بودن نیست بلکه با حمایت های معنوی و پیگیری های مختلف از سوی هیئت فوتبال شهرستان ازنا و دستگاه های اجرایی و نظارتی که در راس شهرستان هستند نیز این انتظار می رود تا بانوان ازنا را در یبابند.
از سوی دیگر از سرمایه داران و متمکنین شهرستان نیز این انتظار می رود که با توان مالی خود از این تیم حمایت کنند تا به شهرستانی دیگر نرود که بعدا مایه شرمساری شهرستان مان باشد.
مسئولین شهرستان که دیگر جای خود دارد ،که این یکی از بهترین پتانسیل های موجود برای معرفی جاذبه های گردشگری و فرهنگی ازنا است که می توانند از آن نهایت استفاده را ببرند.
توریسم ورزشی در دنیا به عنوان یک مقوله مهم در مدیریت های شهری استفاده می شود ولی متاسفانه در مناطق ما جایگاهی ندارد که به آن بها داده نمی شود.
 جناب آقای بهاروند مدیریت فوتبال لرستان لطفا به ورزش سایر شهرستان های استان که اتفاقا از ظرفیت های بسیار خوبی نسبت به مرکز استان برخوردار هستند توجه کنید و سرنوشت تیم بانوان ازنا را مثل سرنوشت تیم گهر دورود نکیند که در آخر اگر تیمی با پیروزی هایی همراه باشد سربلندی استان و اگر دچار تزلزل های هم شود باعث سرشکستگی کل استان می شود.
محمد ملکی- ازنا

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده