استاندار لرستان:

استاندار لرستان گفت: یکی از بزرگترین مشکلات ورزش لرستان، ضعف نبود صنعت خصوصی در لرستان است.

کد خبر: ۵۲۵
تاریخ انتشار: ۱۳:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۸

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان هوشنگ بازوند در نشست روز خبرنگار با اصحاب رسانه اظهار کرد: فولاد مبارکه به تنهایی در استان اصفهان 52 میلیارد تومان  فقط خرج فوتبال می‌کند.

 وی افزود: هین خرج‌ها را ذوب آهن و سپاهان نیز برای ورزش استان اصفهان انجام می‌دهند، اما در لرستان خبری از این سرمایه گذاری‌ها نیست.

استاندار لرستان بیان کرد: وقتی ما از هیات‌هامی‌پرسیم  که چقدر هزینه لازم دارید تا آن رشته ورزشی را رونق دهید، می‌گویند  اگر 60 میلیون تومان داشته باشیم می توانیم عنوان قهرمانی کشور  را کسب کنیم.

بازوند تصریح کرد: ما خودمان از خجالتی می میریم که هیات‌های ورزشی در لرستان گرفتار 60 میلیون تومان باشند؛ بعد یک صنعت در استان دیگری 60 میلیارد تومان خرج ورزش می‌کند.

هوشنگ بازوند| استاندار لرستان

وی با اشاره به این که ضعف قانونی در کمک دولتی به تیم های ورزشی وجود دارد، گفت: امسال برای همین تیم خیبر با آقای چگنی( معاون برنامه ریزی) از صبح تا غروب داریم صحبت می کنیم که از کجا بتوانیم بخشی از هزینه های تیم را پرداخت کیم که بازرسی  و دیوان محاسبات به ما گیر ندهند.

استاندار لرستان بیان کرد: اگر بخش خصوص قدرتمندی فردا به لرستان بیاید، بگوییم به فلان هیات 60-70 میلیون کمک کند، حتماً این کار را خواهد کرد ولی ما دولتی‌ها نمی توانیم پول بدهیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 2
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۴
0
1
اگر استاندار از این روال رو به گسترش و ثبات مدیریت حمایت کند شاید بتوان امیدوار بود در سال های آتی ما هم گام هایی برای بهتر شدن ورزش استان برداریم
سجاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۸
0
2
بیچاره ورزش لرستان بدخت معتاد وای.... جونان خدا بحال شون رحم کنه!!!

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده