رییس هیات فوتبال لرستان:

تیم فوتبال خیبرخرم آباد که اینروزها خود رابرای حضوردرلیگ دسته اول باشگاههای کشور آماده می کند برای اینکه از حاشیه ها بدورباشد چند صباحی است تمرینات خود را زیرنظرعلیرضا نیک بخت سرمربی موفقی که توانست بادرایت خوداین تیم رابه لیگ دسته اول بیاورد انجام می دهد.

کد خبر: ۵۰۶
تاریخ انتشار: ۱۶:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۱

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان برای اینکه از اوضاع کنونی نماینده استانمان درلیگ دسته اول مطلع شویم این هفته به سراغ مرد خاک خورده و زحمت کش فوتبال لرستان و  رییس هیات فوتبال لرستان  رفته ایم تا از زبان وی از اعم خبرهای سبزپوشان خیبری با خبرشویم. درذیل گفت وشنود سرویس ورزشی بامدادلرستان را با همایون بهاروند می‌خوانید.

 رییس هیات فوتبال لرستان قبل از هرچیز دیگری درحالی که دل پری از عده ای داشت گفت: از آنجا که تبلیغات گسترده ضد فوتبال در همه جا پراکنده است و استان ما هم از این امر مستنثنی نیست...

جو سازان و حاشیه سازان  سَم فوتبال هستند

همایون بهاروند

بهاروند افزود: متاسفانه این عده که ظاهرا عقده‌ای هستند کاری کرده‌اند تا هرگاه خاک خوردگان ورزش  که با زحمات فراوان و بادست خالی کارهای بزرگی  انجام می‌دهند از ادامه کار دلسرد شوند در صورتی‌که این افراد نه کار بلد هستند و نه  به اندازه یک سر سوزن دلشان برای فوتبال استان می‌سوزد که درمجموع باید گفت: این افراد سم فوتبال هستند و اجازه نمی‌دهند دیگران هم کارشان را انجام دهند و همیشه به دنبال منافع خودشان بوده و فوتبال را فقط برای تبلیغات و خود نمایی می‌خواهند و خوشبختانه در جامعه ورزش و بین مردم جایگاهی ندارند.

بخاطر دل این همه هواداران باید از خیبر حمایت شود

وی عنوان داشت: در این موقع حساس مسئولین مانند مردم باید از تیم و بازیکنان حمایت کنند در هر شرایط نفرات تیم را تشویق کنند تا توان آنها برای رسیدن به موفقیت بیشتر شود و تیم هم تمام هم و غم خود را برای موفقیت  در فصل جدید لیگ دسته اول  به کار گیرد.

  و قطعاً تمام اعضای کادر فنی و بازیکنان تلاش خود را به کار می‌بندند تا در این بازی‌ها  ضمن خوشحال کردن مردم سهمیه  استان را در لیگ دسته اول حفظ  و نیم نگاهی هم به صعود به لیگ برتر که امسال3 تیم بطور مستقیم صعود می‌کنند داشته باشند.

تشکراز استاندار لرستان و معاون سیاسی امنیتی استانداری  

رییس هیات فوتبال لرستان ضمن انتقاد از مسئولین  استان بابت عدم حمايت از تيم خیبر خرم آباد گفت: مهندس بازوند استاندار ورزش دوست و همچنین شاهرخی معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان  مسئولي هستند كه در كنار اين تيم مانده‌اند و تلاش مي‌كنند  تا تنها  سهميه استانمان  که بعد از گذشت چندسال مجدداً به لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور صعود نموده را براي فصل‌های آينده و یا این‌که برای صعود به لیگ برتر یاری دهند كه جا دارد از این عزیزان تشكر ویژه‌ای داشته باشیم. و همچنین اداره کل محترم ورزش در کنار این هیئت خواهد بود و در حال آماده سازی و تکمیل ورزشگاه تختی جهت میزبانی هر چه بهتر مسابقات است.

تمرینات تیم خیبر به صورت مرتب دنبال می‌شود

عضوهیات رییسه فدراسیون فوتبال در رابطه با تمرینات تیم خیبرخاطرنشان کرد: تمرینات بسیار خوب و روند رو به رشدی را داریم، تمرینات تیم خیبر به صورت مرتب دنبال می‌شود حتی در ایام تعطیلات  اخیر که خیلی‌ها به مسافرت رفتند ما به همراه کادرفنی و بازیکنان تیم‌، قید همه چیز را زدیم و تیم تمرین کرد تا بتوانیم از حقانیت  تیم خیبر خرم‌آباد و فوتبال استان دفاع کنیم.

سکاندار فوتبال لرستان با گلایه از بخش خصوصی و مدیران کارخانجات و دیگر سازمان‌ها و ادارات استان درخصوص حمایت مالی از تیم خیبر خاطرنشان کرد: حالا که تیم خیبر پس ازگذشت  چندین  سال موفق به صعود به لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور شده همت مسئولین استان را می‌طلبد تا برای صعود به لیگ برتر بسیج شوند تا  فوتبال لرستان به مانند دیگر استان‌ها نماینده‌ای در لیگ برتر داشته باشد.

نیاز به حمایت بخش خصوصی، مدیران کارخانجات  ودیگر سازمانها و ادارات

 استان داریم

وی با بیان این نکته که بچه‌های تیم خیبر لیاقت‌شان فراتر از این حرف‌ها است ادامه داد: باید یک دل و یک صدا شویم زیرا تیم ما امروز که در جایگاه خوبی قرار گرفته نیاز به حمایت مالی و معنوی بخش خصوصی، مدیران کارخانجات  و دیگر سازمان‌ها و ادارات استان را دارد و امیدوارم که متولیان ورزش استان چون گذشته دلسوزانه و عاشقانه پای کار باشند، زیرا  چشم و امید مجموعه تیم خیبر به حمایت‌های استاندار لرستان سایر عزیزان است.

رییس هیات فوتبال لرستان اظهارداشت: انشااله با تلاش کادر فنی  بسیارخوب  خیبر، تیم خوبی از بازیکنان بومی برای حضوری موفق در فصل آتی آماده می کنیم و به طور حتم فوتبال لرستان امسال با سرمایه‌های خود محکم و استوار به مصاف تیم‌های با امکانات لیگ دسته اول که از وجود مربیان خارجی سود می‌برند خواهد رفت که  امیدواریم با حمایت هواداران که در این فصل سخت که به حمایت آنان نیازمندیم بتوانیم شگفتی ساز لیگ یک کشور شویم.

نفرات فصل پیش را همچنان حفظ کرده‌ایم

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال درخصوص بازیکنان جدید تیم خیبر افزود: بنا به پیشنهاد کادرفنی، نفرات فصل پیش را همچنان حفظ کرده ایم اما برای برطرف نمودن نقاط ضعف‌ها  بنا به درخواست نیکبخت سرمربی تیم قصد داریم چند بازیکن جدید اما بومی را جذب کنیم که تاکنون  بازیکنان جدیدی  چون اصغرکرم الهی،،علی کریم پور که عضوتیم استقلال آبی تهران بوده  و.. به لیست تیم  ما اضافه شده‌اند .

حریف دست و پا بسته‌ای در لیگ دسته اول نخواهیم بود

بهاروند تصریح کرد: برای رسیدن  به هماهنگی لازم بازیکنان، به گذشت زمان نیاز داریم و فراموش نکنیم که تیم خیبر برای قهرمانی بسته نشده است، اما حریف دست و پا بسته‌ای هم در لیگ دسته اول نخواهیم بود و امیدوارم  باحمایت تماشاگران وت لاش بازیکنان با تعصب، بین 10 تیم اول جدول رده بندی لیگ قراربگیریم.

 

برای جذب بازیکنان غیره بومی باید

هزینه‌های هنگفتی را پرداخت کنیم

رییس هیات فوتبال لرستان به حمایت از بازیکنان بومی عنوان کرد: برای جذب بازیکنان غیره بومی باید هزینه‌های هنگفتی را پرداخت کنیم درصورتی‌ که ما حتی پول ایاب و ذهاب تیم را به سایر مسابقات نداریم به همین جهت علی نیکبخت از بازیکنان بومی خودمان استفاده می کند  زیرا  ما معتقدیم  آینده فوتبال لرستان به حمایت از بازیکنان بستگی داشته و با حمایت ازبازیکنان بومی و جوان فوتبال لرستان  می‌توان زمینه پیشرفت  فوتبال را در این استان فراهم کرد.

هواداران نگران نباشند ،تیم خوبی را  خواهیم بست

وی درخصوص نقاط ضعف های تیم خیبر که یکی ازآن ضعف‌ها در خط حمله این تیم بود گفت: با بازیکنان جوان بومی که داریم مهاجمین خوبی را به خدمت خواهیم گرفت و تیم خوبی را خواهیم بست، همه بچه‌ها با شرایطی مطلوب و انگیزه مناسب تمرین می‌کنند. و با انجام بازی‌های تدارکاتی بدون شک نقاط ضعف ها را برطرف و به  هماهنگی لازم خواهیم رسید و مطمئناً نمایش خوبی در لیگ خواهیم داشت.

حتی یک دیدار تدارکاتی هم در خرم‌آباد

 انجام نخواهیم کرد

رییس هیات فوتبال لرستان با اشاره به این که تیم خیبر به خاطر مسابقات تحت فشار در فصل جاری جهت آمادگی بیشتر حتی یک دیدار تدارکاتی هم درخرم آباد انجام نخواهد  داشت افزود: ازآنجا که رقابت‌های لیگ در دهه سوم مردادماه سال جاری آغاز می‌شوند سعی بر این است تا شروع مسابقات حتی یک دیدار تدارکاتی درخرم آباد برگزار نکنیم  اما، تا هنگام آغاز مسابقات یک اردوی چند روزه را در تهران برگزار خواهد کرد و در تهران  چند دیدار تدارکاتی  مقابل تیم های لیگ برتری انجام می دهیم و پس از بازگشت مجدداً تمرینات دنبال می‌شوند و از این پس هر تیمی  هم که درنساجی بروجرد اردو بزند با ما یک یا دو بازی تدارکاتی انجام خواهد داد که همین بازی ها به ما کمک کند تابه هماهنگی لازم  و آمادگی نسبی برسیم  زیرا بچه های تیم ما امسال هم قسم شده اند تا نمایش قابل قبولی درلیگ دسته اول داشته باشند ومی خواهند به همگان نشان دهند که لرستان با سرمایه‌های موجود خود می‌تواند در لیگ حرف‌ها برای گفتن داشته باشد به هرجهت تلاش ما این است که در این فصل رضایت هواداران را جلب کنیم و نتیجه خوبی بگیریم که به یاری خدا و همت این مردم خوب  نتیجه دلخواه را خواهیم گرفت.

تااین لحظه  هیچکس به ما کمکی نکرده است

عضوهیات رییسه فدراسیون فوتبال  در رابطه  با مشکلات مالی تیم خیبر و نبود اسپانسری که این تیم را تحت پوشش بگیرد گفت: تااین لحظه  از اسپانسر خبری نیست و حتی هیچ‌کس به ما کمکی نکرده  است، با دست خالی داریم تیم را آماده می‌کنیم باور کنید از بازیکنان جوان  خیبرخرم آباد که با عشق و علاقه در این تیم بازی می‌کنند خجالت می‌کشیم که  نمی‌توانیم مانند دیگر تیم‌ها به آنان رسیدگی کنیم  چرا که کسی حاضر نیست یک ریالی به  تیم  ما کمک کند اما، درعوض این جوانان شجاع لرستان هستند که بدون هیچ گونه چشم داشتی برای سربلندی لرستان جان خود را هم می‌دهند و با قرارداد سفید حاضر شده‌اند از حیثیت فوتبال استان‌شان دفاع کنند.انشااله که وقت کشی نشود زیرا ما فرصت نداریم تا این تیم به موقع مانند سایر تیم‌هایی مثل پاس همدان، ایران جوان بوشهر ،شهرداری اردبیل و .... حمایت مالی شود.

اولتیماتوم رییس هیات فوتبال لرستان

به بازیکنان  تیم خیبر خرم آباد

( مصاحبه ممنوع )

بهاروند ادامه داد: برای اینکه تیم به دور از حواشی و در نهایت آرامش  به تمرینات خود بپردازد به کادرفنی وبازیکنان  اعلام کرده‌ایم که تحت هر شرایط فعلاً مصاحبه نکنند و تا پایان تمرینات آماده سازی حرفی درخصوص تیم و خود نزنند زیرا معتقدم این مسئله به نفع تیم خیبر است و به بازیکنان آرامش می‌دهد.

3 تیم صدرجدول، لیگ برتری می شوند

وی درخصوص برگزاری رقابتهای فصل جدید لیگ دسته اول باشگاه های ایران عنوان داشت : خوشبختانه امسال 3 تیم صدرجدول لیگ دسته اول بدون برگزاری مسابقه پلی آف مستقیم راهی لیگ برترمی شوند و این خبرخوشحال کننده ای است برای کسانی‌که سالهاست دراین پیکارها تیم‌داری می کنند و اگرتیم ها قدری همت کنند و بی خودی امتیاز ندهند به راحتی می توانند به لیگ برترصعود کنند اما درعوض هم 5تیم انتهای جدول مستقیم به لیگ دسته دوم سقوط می کنند که این به ما می فهماند که باید هیچ یک از حریفان را دستکم نگیریم وباید با جدیت درمقابل حریفان ظاهر شویم و امتیازبه هیچ یک از تیمها ندهیم.

تمجید از صدا وسیما

 ونیروی انتظامی لرستان

رییس هیات فوتبال لرستان با تجمید ازصدا وسیما ونیروی انتظامی لرستان در امر برگزاری مسابقات لیگ اشاره کرد و خاطرنشان نمود: سال قبل صدا وسیما ونیروی انتظامی لرستان همکاری‌های نزدیکی با هیات فوتبال استان درخصوص برگزاری مسابقات لیگ داشتند که امیدوارم این همکاری همچنان ادامه داشته باشد تا بتوانیم به بهترین نحو بازی‌های لیگ دسته اول را برگزارکنیم.

توضیح اینکه تیم خیبر خرم آباد در اولین دیدار تدارکاتی خود در همدان به مصاف تیم گل گهر سیر جان رفت و در یک بازی برتر موفق شد این تیم آماده را با نتیجه 2 بر2 متوقف کند ، گلهای تیم خیبر را در این دیدار علی صدرا و فرشاد امامی به ثمر رساندند ضمن اینکه خیبری ها در این بازی چندین بار تیر دروازه گل گهر را به لرزه درآوردند.خسیر همچنین دومین ازی خود را مقابل تیم دوم صبای قم در تهران برگزار کرد  که توانست با نتیجه دو ب یک شاگردان علی دایی را مغلوب کند.

 گفت و گو: عظیم شکوری

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده