ورزشی نویسان لرستانی؛

ورزشی نویسان لرستانی در گفت و گو با پایگاه خبری ورزشی لرستان خواستار توجه بیشتر مسئولان استان نسبت به برطرف کردن مشکلات تیم خیبر خرم‌آباد شدند.

کد خبر: ۵۰۲
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۰

خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورزش لرستان گفت گوی با خبرنگاران ورزشی نویس لرستانی در خصوص اهمیت برطرف کردن مشکلات تیم خیبر خرم اباد را انجام داده است که تقدیم حضورتان می‌شود 

 

عظیم شکوری:

هیات فوتبال خوب تصمیم می‌گیرد

دبیر سرويس ورزشی هفته نامه بامداد لرستان گفت: هیات فوتبال لرستان برای فوتبال لرستان تصمیم‌های خوبی می‌گیرد که اگر منابع مالی آن‌ها مرتفع شود، بدون شک تاثیرات مثبتی در فوتبال لرستان خواهد داشت.
عظیم شکوری
"عظیم شکوری" در گفت و گو با پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان اظهار کرد: خیبر تا آغاز مسابقات لیگ دسته اول فرصت زیادی ندارد و باید تلاش کند که خود را به سایر تیم‌های لیگ آزادگان برساند چرا که خیلی از تیم‌ها هزینه‌های میلیادی انجام داده‌اند و بازیکنان مطرحی را در اختیار گرفته‌اند.
وی عنوان کرد: بعد از چند سال دوباره فوتبال خرم‌آباد که سرشار از استعداد است، به لیگ دسته اول آمده و باید تلاش شود تا این تیم با یک حضور خوب و منسجم بتواند ابتدا خود را در لیگ دسته اول تثبیت و سپس راهی لیگ برتر کند.
دبیر سرويس ورزشی هفته نامه بامداد لرستان تصریح کرد: همه مسئولان لرستان باید به خیبر کمک کنند تا مشکلات این تیم برطرف شود و بتواند نماینده خوبی برای لرستان باشد.
شکوری افزود: مردم خیلی خیبر را دوست دارند و حتماً برای تشویق این تیم به ورزشگاه تختی خواهند آمد؛ که انتظار داریم مسئولان بسترهای موجود این حضور را آماده کنند تا از حمایت خیبر دلسرد نشوند.
وی  از خیبر به عنوان شناسنامه فوتبال لرستان نام برد و بیان کرد: همه باید کمک کنیم تا خیبر بتواند نماینده خوب و آبرومندی برای لرستان باشد.

 

 

یعقوب دالوند:

باید بین آقایان هیات فوتبال و مسئولان ارشد لرستان تعامل برقرار شود

خبرنگار و گوينده اخبار ورزشی شبکه استانی افلاک گفت: هم ‌اکنون احساس می‌شود که بین آقایان هیات فوتبال که تیم را اداره می‌کنند و مسئولان ارشد لرستان تعاملی وجود ندارد، در صورتی که نباید این گونه باشد و می‌بایست ارتباط بین آنان تقویت شود.
یعقوب دالوند
"یعقوب دالوند" در گفت و گو با پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان اظهار کرد: خیبر آخرین تیمی بود که در جمع تیم‌های لیگ یکی قرار گرفت و زمان زیادی را نیز از دست داده است.
وی تصریح کرد: خیبر برای حضور در لیگ دسته اول تاکنون نتوانسته اسپانسر یا حامی مالی خود را پیدا کند و این یک ضعف بزرگ برای آن به شمار می‌رود، چرا که بسیاری از تیم ها الان وضعیتی بر خلاف خیبر دارند و توانسته‌اند بازیکنان خوبی  را در اختیار بگیرند.
گوينده اخبار ورزشی شبکه استانی افلاک با انتقاد از این که خیبر در فصل جاری  بازیکنان فصل قبل خود را در اختیار گرفته است، بیان کرد: بسیاری از بازیکنان خیبر در فصل گذشته، تجربه و توان حضور در لیگ دسته اول را ندارند که الان نیز مشاهده می‌کنیم که برخی از آنان در این سری از مسابقات میان تمرینات خیبر برای حضور در دسته یک در کنار تیم حضور دارند.
دالوند اختلافات بین هیات فوتبال و استانداری را به زیان تیم دانست و گفت: این بحث فقط به ضرر تیم است و انتظار داریم که اداره کل ورزش و جوانان لرستان در این بحث ورود پیدا کند و میانجی گری کند تا اگر اختلافی وجود دارد برطرف شود.
وی عنوان کرد: استانداری موظف است که به خیبر کمک کند زیرا خیبر نماینده لرستان در لیگ دسته اول فوتبال کشور است و چرا که این قدرت را نیز دارد که به کمک تیم بیاید.
مجري و تهيه‌كننده سابق برنامه جام افلاك تصریح کرد: استاندار محترم لرستان قبل از صعود خیبر به لیگ دسته اول قول داد که اگر این تیم صعود کند بتواند اسپانسر و منابع مالی خیبر را تأمین کند و الان جامعه ورزش انتظار دارند که استاندار به این وعده خود عمل کند زیرا تاکنون این وعده استانداری اتفاق نیفتاده است.
دالوند گفت: هیات فوتبال لرستان نیز باید قانون را در نظر بگیرد و هیات مدیره تیم را تشکیل دهد تا اگر کمکی بخواهد به تیم صورت گیرد، قانونی باشد تا بهانه‌ای برای سایرین به وجود نیاید.
وی عنوان کرد: خیبر برای حضور در لیگ دسته اول، حداقل 4 تا 5 میلیارد تومان نیاز دارد زیرا لیگ حرفه‌ای است و با قراداهای سفید امضای بازیکنان، کار به جایی نمی‌رسد.
 

 

 

رضا جایدری:

هیات فوتبال یک نفر را جهت رایزانی با هلدینگ‌های اقتصادی معرفی کند

مدیر مسئول پایگاه خبری تحليلي یافته گفت: هیات فوتبال لرستان باید به یک نفر که روابط عمومی بالایی دارد، اختیار تام دهد که با هلدینگ‌های بزرگ اقتصادی وارد مذاکره شود بلكه بتواند برای اين تيم اسپانسر جذب نمايد.
رضا جایدری
"رضا جایدری" در گفت‌و‌گو با پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان اظهار کرد: خیبر خرم‌آباد بین مردم لرستان از محبوبیت بالایی برخوردار است و طرفدارن زیادی دارد که این موضوع یک امتیاز مثبت و ويژه براي مسئولان خيبر به شمار می‌رود.
وی افزود: چون 20 تیم در ليگ امسال حضور دارند، رقابت‌ها بسیار فرسایشی است، لذا مسئولان خیبر باید طوری برنامه‌ریزی کنند که در میانه راه با مشكل مواجه نشوند، زیرا بسیاری از بازیکنان، ممکن است بين فصل مصدوم شده يا از اين تيم به دلايل ديگر جدا شوند، ضمن این که هزینه تیم‌ها به خاطر انجام 38 بازی که 19 بازي آن‌ بیرون از خانه برگزار می‌شود بسیار بالاست.
مدیر مسئول پایگاه خبری یافته بیان کرد: اولویت اصلی مسئولان خیبر باید بحث تأمین منابع مالی تیم باشد، تا بتوانند با جذب بازیکنان با‌تجربه نتایج خوبی كسب كنند.
جایدری انتظار كمك داشتن از مسئولان لرستان را بیهوده دانست و گفت: مسئولان نهادهاي استان ما زیاد تمایلی به کمک کردن در امر ورزش و تیم‌داری ندارند، لذا خیبري‌ها به فكر جذب اسپانسر در خارج از استان باشد و نمونه‌ي اين تجربه نيز سال 1377 روي داد كه تيم بسكتبال سينجرگاز خرم‌آباد در ليگ دسته اول كشور حضور داشت.
این بازیکن سابق تيم‌هاي خيبر خرم‌آباد و تربيت لرستان تصریح کرد: تیم خیبر نیاز به یک رایزن ویژه دارد تا بتواند با شرکت‌های بزرگ در پايتخت مذاکره کند و  آن‌ها را برای همراهی خیبر تشویق و ترغیب نمايد، فردي كه علاوه بر اختيارات لازم، قدرت روابط عمومي بالايي نيز براي مذاكره داشته باشد.
جایدری گفت: اكنون اكثر تيم‌هاي مطرح كشور داراي امكانات حرفه‌اي هستند و باشگاه‌هايي مثل سپاهان و ذوب‌آهن استخر، سونا، جکوزی و تمرینات بدن‌سازی مرتب و مطلوب دارند و خوب دارند، لذا بين تيم‌هاي دارا و ندار تفاوت بسياري وجود دارد و ديگر دوراني كه ما بياييم پرسپوليس را مثل دهه 60 ببريم گذشته است، چرا كه در آن زمان به دليل شرايط ويژه جنگ تحميليف پرسپوليس نيز شرايط و امكاناتي مثل خيبر خرم‌آباد داشت اما اكنون اوضاع بسيار فرق كرده است.
وی بازی‌های نخست خیبر را مهم ارزیابی کرد و افزود: باید در چند بازی ابتدایی، خیبر بتواند نتایج خوبی را بگیرد تا روحیه تیم نیز افزایش یابد زيرا معمولا تيم‌هايي كه از ابتداي فصل بالانشين يا پايين‌نشين جدول مي‌شوند، همان وضعيت را تا پايان حفظ مي كنند مگر اين كه معجره‌اي در نيم‌فصل دوم رخ دهد.
 

 

 

وحید کاظمی ذهابی:

باید ساختار باشگاه خیبر مشخص شود

دبیر سابق گروه ورزشی روزنامه آفتاب لرستان گفت: یکی از مشکلات اصلی خیبر نداشتن ساختار مناسب است چرا که میزان اعتبار مالی تیم، بازیکنان و غیره مشخص نیست.

وحید کاظمی ذهابی

وحید کاظمی ذهابی در گفت و گو با پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان اظهار کرد: به طور میانگین الان تیم‌های لیگ لیکی هر کدام 10 میلیارد تومان هزینه می‌کنند، اما خیبر هنوز مشخص نیست که چقدر قرار است برایش هزینه شود.

وی تصریح کرد: بازیکنانی که خیبر الان آن‌ها را در اختیار گرفته است، بومی هستند و آینده فوتبال لرستان را تشکیل خواهند داد، اما باید تیم تقویت شود و از بازیکنان لیگ برتری یا افردی که سابقه حضور در لیگ دسته اول را دارند نیز استفاده کند.

دبیر سابق گروه ورزشی روزنامه آفتاب لرستان بیان کرد: خیبر باید در هر کدام از پست‌ها، حداقل یک بازیکن با تجربه  و حرفه‌ای را در اختیار داشته باشد تا بتواند خوب نتیجه بگیرد، زیرا در لیگ آزادگان بسیاری از تیم‌ها سالهاست که حضور دارند و از بازیکنان باتجربه نیز بهره می‌برند.

کاظمی ذهابی گفت: کادر فنی تیم خیبر نیز باید تقویت شود و از مربیان با تجربه که رزومه قوی تری در لیگ دسته اول یا لیگ برتر دارند استفاده کند.

 

 

رضا طولابی:

فقط معجزه می‌تواند خیبر را با این شرایط در لیگ لیک حفظ کند

ورزشی نویس رسانه‌های استان گفت: تیم خیبر یکی تیم‌هایی است که بدترین شرایط را در بین تیم‌های لیگ یک برای خود مهیا کرده و تنها در صورت معجزه می‌تواند با این شرایط در لیگ باقی بماند.

رضا طولابی

رضا طولابی در گفت و گو با پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان اظهار کرد: تیم هیچ اسپانسر و حامی مالی ندارد، بازیکن مطرح و با تجربه را نیز در اختیار ندارد و تمرینات تیم نیز خیلی دیرتر از سایر رقبا آغاز شده است.

وی بیان کرد: تا الان هر بازیکن خوبی، جذب تیم‌ها شده است و الان ما باید بدنبال بازیکنان سطح پاینی باشیم که هیچ کدام از تیم‌ها آن ها را جذب نکرده‌اند!

این بازیکن سابق فوتبال لرستان با انتقاد از استاندار لرستان در خصوص بی تفاوت بودن نسبت به مشکلات خیبر گفت: استان مرکزی فوتبالی نداشت که آقای بازوند وقتی آنجا بود، آن را رونق داد.

طولابی افزود: در این مدت هیچ عزمی از سوی مسئولان لرستان را برای کمک به خیبر ندیده‌ام و احساس می‌کنم، نمی‌خواهند به این تیم کمک کنند.

وی تصریح کرد: مسئولان استان در چه برنامه‌ای می‌توانند 20 هزار جوان را گرد هم بیاورند در تا در فضایی سالمی مثل ورزش به تخلیه انرژی آن‌ها بپردازند؟

ورزشی نویس رسانه های لرستان و مسئول روابط عمومی خانه مطبوعات کشور بیان کرد: استاندار لرستان باید به بحث خیبر ورود پیدا کند زیرا استاندار باید خلع‌های استان را پر کند و وضعیت خیبر خرم‌آباد یک خله کاملاً مشهود است.

 

سید احمد موسوی:

خیبر نیاز به انسجام، وحدت و تعامل دارد

سرپرست روزنامه خبر ورزشی لرستان گفت: تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد در وضعیت کنونی نیاز انسجام، وحدت و تعامل دارد.

سید احمد موسوی

سید احمد موسوی در گفت و گو با پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان گفت: اختلاف موجود در تیم مدیریتی خیبر خرم‌آباد و استانداری لرستان باید کنار گذاشته شود، تا تیم از این آفت رهایی یابد و به تیم کمک شود.

وی افزود: باید هرچه سریعتر برای خیبر اسپانسر تهیه شود و این در گروه مساعدت مسئولان تیم و استانداری لرستان است.

سرپرست روزنامه خبر ورزشی لرستان تصریح کرد: باید راهای تثبیت خیبر در لیگ فراهم شود و بعد از دو تا سال برنامه ریزی ها برای صعود خیبر به لیگ برتر در دستور کار قرار گیرد.

موسوی همچنین خواستار در اختیار گذاشتن امکانات مورد نیاز تیم شد و ابراز داشت: تیم خیبر در خرم‌آباد نیازمند در اختیار داشتن امکانات رفاهی است که باید قبل از آغاز مسابقات تهیه و در اختیار تیم قرار گیرد.

 

محمود داوودی نژاد:

این بچه سر راهی باید حمایت شود

مدیر مسئول نشریه طلوع لرستان گفت: خیبر الان یک بچه سر راهی است و باید این بچه مورد حمایت قرار بگیرد.

محمود داوودی نژاد

محمود داوودی نزاد در گفت و گو با پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان اظهار کرد: الان مهم ترین نیاز خیبر در شرایط موجود کمک مالی به تیم است.

وی افزود: تا منابع مالی در اختیار خیبر قرار نگیرد، نمی توانیم برنامه ای برای تیم پیشنهاد کنیم، زیرا همه چیز در گرو تامین منابع مالی قرار گفته است.

مدیر مسئول نشریه طلوع لرستان بیان کرد: خداروشکر تیم از لحاظ همدلی شرایط خوبی دارد و بازیکنان خوب به تمرینات شان می پردازند.

داوودی نژاد تصریح کرد: بازیکنان تیم باید با هم رفیق باشند، زیرا این تنها نکته‌ای است که از دست آن‌ها بر می‌آید و امیدواریم مسئولان نیز زود تر به داد این تیم برسند تا انسجام تیم بیشتر حفظ شود.

 

میلاد فاضلی:

 از توسعه حرف می‌زنیم، اما نمی‌توانیم دغدغه یک تیم را مهیا کنیم

مدیر مسئول هفته نامه لرستان سلام، گفت: در برهه زمانی که قرار داریم، یکی از وعده‌ها و شعارهای مسئولان ارشد لرستان فراهم کردن بسترهای توسعه استان است، اما در واقعیت حتی نمی‌توانیم حداقل دغدغه‌های یک تیم را مهیا کنیم.

میلاد فاضلی

میلاد فاضلی در گفت و گو با پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان اظهار کرد: تیم خیبر تا چند روز دیگر راهی مسابقاتی خواهد شد که در آن 19 تیم دیگر حضور دارند و باید در مقابل هر کدام از آن‌ها 2 بار صف آرایی کند.

وی افزود: در عصر امروز که تا دلتان بخواهد شبکه‌های خبری، خبرگزاری، نشریات، پایگاه‌های خبری و شبکه‌های اجتماعی فراوان شده‌اند و کوچکترین خبر، گاهی بزرگترین انعکاس را در پی دارد، باید با فضا سازی مناسب و ایده‌آل بتوانیم چهره مناسبی از شهر و استان‌مان را در خروجی رسانه‌ها قرار دهیم تا آن موقع بتوانیم برای استان سرمایه فراهم کنیم.

مدیر مسئول هفته نامه لرستان سلام بیان کرد: وقتی دوباره با آغاز مسابقات جام آزادگان، در خروجی رسانه‌ها، اخبار آه و ناله خیبر قرار بگیرد مردم چه نگاه و توجه‌ای به لرستان خواهند داشت!

فاضلی بیان کرد: با گذشت چندین سال، وقتی رسانه‌ها بخواهند از خیبر در ورزشگاه تختی عکس یا فیلمی منتشر کنند در قاب تصویرشان که هنوز داربست‌های هتل صخره‌ای خرم‌آباد تکان نخورده‌اند مگر کسی پیدا خواهد شد که حاضر باشد در خرم‌آباد هتلی بسازد.

وی افزود: امروز خیبر با ظرفیتی که برای لرستان ایجاد می‌کند، می‌تواند تریبون خوبی برای نشان دادن زیبایی‌ها باشد نه این که باز در رسانه‌ای عنوان شود که این تیم هزینه رفتن به فلان شهر برای برگزاری بازی‌ها را ندارد.

فاضلی تصریح کرد: در لیگ برتر نیستیم که انتظار داشتن ورزشگاه دو طبقه با امکانات مدرن داشته باشیم، نماینده فوتبال کشور در بازی‌های آسیایی نیز نیستیم، نماینده لرستان در لیگ دسته اول فوتبال کشوریم؛ چیزی که مردم از مسئولان انتظار دارند، فراهم آوردن بستری به حد و اندازه همین لیگ یک است که امیدواریم برای مسئولان استان زیاد سخت نباشد، چرا که اگر سخت باشد، نباشند بهتر است.

ورزشی نویسان لرستان

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 7
جاوید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۶
0
0
خواهش میکنم لطفا پیگیر این تیم باشید.بنده الان در استان هرمزگان زندکی میکنم.یک زمانی خیبر تانیمه نهایی صعود به لیگ برتر هم پیش رفت و متاسفانه در دو دیدار رفت و برگشت مقابل تیم پر ستاره بهمن کرج راه به جایی نبرد من اون بازی رو تو ورزشگاه بودم.بهمن کرج بازیکنانی چون هادی طباطبایی محمد خاکپور و علی لطیفی رو در اختیار داشت که حسرت به دلمون گذاشتن و بعدم از شهر خرم اباد کوچ کردم برای یافتن شغلی به استان هرمزگان.باور کنید صعود خیبر به لیگ برتر باعث شکوفا شدن استان لرستان خواهد شد خیال اینکه فوتبال امروز یک ورزش خالیه اشتباهه.استان هرمزگان تیمی داره به اسم المینیوم باور کنید از تمام ایران بازیکن گرفتن چون استعداد ندارن میلیاردی خرج کردن چون میدونن اگه تیمشون به لیگ برتر بیاد چه سود اوری براشون داره.نترسن مسئولان استانی خرج کنن باور کنید در صورت صعود10 برابرش به استان باز خواهد گشت.
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۱
0
5
درود بر اقای فاضلی نظرش واقعا حرف دل مردمو گفته
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۱
0
5
ورزش نویسان لرستان ؟؟؟!!!! آیا دنبال ورزش لرستان هستید؟ یا دنبال ورزش خرم آباد؟ چقدر به تیم های دیگر بها دادید؟ هم خودتان و هم همشهریانتان که مدیران کل لرستان هستند؟ چقدر به دنبال بوده اید؟ می دانیم که تیم بانوان ازنا را دارند با وقاهت تمام به تیم خیبر خرم اباد تبدیل می کنند آیا این سزاست؟ چه سرنوشتی دچار گهر دورود شد؟ چرا آن موقع رگ گردنتان جریحه دار نشد؟ چرا آن موقع به فکر تیم های این ور گردنه نبودید؟ چرا تزویر ؟ چرا ریا؟ کاری نکیند که تقوای قمتان از بین برود شما در پیش گاه خدا مسئولید ن والقلم و ما یسترون لطفا نظرم رو تایید کنید تا مخاطب سایتتان بمانم...
پاسخ ها
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۲
سلام ممنون از حسن توجه تان امابی انصافی است زحمات دوستان و خبرنگاران ورزشی نویس لرستان را نادیده بگیرید. اگر به آرشیو رسانه های لرستان مراجعه کنید خواهید دید که در هر برهه زمانی چقدر پیگیر تیم ها و مشکلات تیم های شهرستانی بوده اند. به عنوان نمونه همکاران ما در رسانه های متخلف استان از در برهه زمانی حاضر بسیاری از مشکلات تیم بانوان ازنا لرستان را به گواه خود خانم فولادوند که سر مربی تیم بوده اند را پوشش داده اند. ضمناً اگر احساس می شود که کوتاهی صورت گرفته به گردن ما چون در خرم آباد هستیم نگذارید. تاکنون چقدر از خبرنگاران شهرستانی در جهت ارسال مشکلات شهرشان با ما همکاری کرده اند؟؟؟

Amin
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۱
1
6
با نظر آقای جایدری موافقم باید یک نفر دنبال هلدینگ‌های اقتصادی بره
هوادار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۰
1
7
مسئولان لرستان به این علت بی خیال هستند که مورد عطوفت رسانه های لرستان قرار گرفته اند. از این که قلم تان را تیز تر کرده اید متشکریم چرا که رمز موفقیت لرستان پیگیری صریح مطالبات مردم است.
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۰
1
7
سلام و درود بر ورزشی نویسان خستگی ناپذیر لرستانی ...

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده