معاون توسعه و منابع انسانی، ورزش و جوانان لرستان:

معاون توسعه و منابع انسانی اداره کل ورزش و جوانان لرستان گفت: مسابقات قهرمانی کشتی کشور در لرستان با کمترین هزینه برگزار شده است.

کد خبر: ۵۰۱
تاریخ انتشار: ۰۸:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۰

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان در حاشیه برگزاری مسابقات کشتی قهرمانی پیشکسوتان کشور که در شهرستان خرم آباد افزود: این مسابقات در سه سطح خردسالان ، نو نهالان و پیشکسوتان در طی دو هفته اخیر در سالن کشتی شهید چاغروند و مجموعه ورزشی تختی خرم آباد برگزارشد که نسبت به دیگر مسابقات مشابه سطح کشور هزینه کمتری در بر داشته است .

مسوول مالی برگزار کننده این رقابتها با اشاره به اینکه در برگزاری این رویدادها سعی شده کمترین هزینه ها اعمال شود ،اظهار داشت : این میزبانی پیامدهای مطلوبی نیز به ویژه برای اقتصاد و صنعت گردشگری لرستان به همراه داشته است.

تیموری با اشاره به اینکه تبلیغات محیطی،میزبانی و پذیرایی از ورزشکاران و هیات همراه با کمترین هزینه های ممکن انجام شده است،تصریح کرد :در این راستا رضایتمندی تمامی افراد حاضر در این مسابقه نیز فراهم شده است. 

این کارشناس تربیت بدنی افزود :پروژه های زیربنایی مجموعه ورزشی استادیوم تختی و خانه کشتی شهید چاغروند شهرستان خرم آباد با داشتن شش تشک با رینگ اطراف بیانگر آن است که این استان محیط های ورزشی مناسب با ظرفیت استان را دارد.

عضوسابق تیم ملی کشتی فرنگی کشور اظهار داشت:برگزاری رقابتهای قهرمانی کشتی خردسالان ،نونهالان و پیشکسوتان در لرستان گامی موثر و مستحکم در شناسایی ظرفیت های ورزش لرستان و استحکام جایگاه کشتی لرستان در کشور است.

رقابت های کشتی پیشکسوتان قهرمانی کشور یادواره مرحوم دکتر ضیاء معینی(رییس سابق انستیتو بین المللی کشتی) روزهای 6 تا 9 مردادماه سال جاری به میزبانی شهر خرم آباد انجام می شود و نفرات برگزیده این مسابقات در رقابت های جهانی 2015 یونان اعزام خواهند شد. 

کمیته پیشکسوتان نیز با حضور ابراهیم جوادی (رییس کمیته)، سیدعلی رفوگر (دبیر کمیته) ،محمد ابراهیم سیف پور، محمد دلیریان، علی اکبرحیدری و عسگری محمدیان این مسابقات را زیر نظر دارند.

* سجا آریانپور

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده