تیم کشتی استان تهران مقام نخست رقابت های کشتی آزاد پیشکسوتان قهرمانی کشور را در خرم آباد کسب کرد.

کد خبر: ۴۹۹
تاریخ انتشار: ۲۱:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۹

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان در پایان رقابتهای آزاد این مسابقات و در نتیجه تیمی استان تهران در مجموع هفت گروه سنی با کسب269 امتیاز عنوان قهرمانی را از آن خود کرد و تیم های کرمانشاه با کسب 245 امتیاز، مازندران با کسب 226 امتیاز ، لرستان الف با کسب 164، به ترتیب دوم تا چهارم شدند.  همچنین کاپ اخلاق این رقابت ها نیز به استان خراسان رضوی که در مجموع تیمی عنوان پنجم را کسب نمود، اهداء شد. 

 مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی کشور یادواره مرحوم دکتر ضیاء معینی(رئیس اسبق انستیتو بین المللی کشتی) و انتخابی تیم ملی جهت حضور در رقابت های جهانی 2015 یونان از6تا 9 مردادماه در سالن کشتی شهید چاغروند شهرستان خرم آباد و بر روی 6 تشک در هفت گروه سنی برگزارمی شود.  

در این مسابقات 530 کشتی گیر آزاد کار پنجه در پنجه شدند تا عنوان قهرمانی خود را به ثبت رسانند ،مسابقات برای سنین 35 تا 70 سال برگزار شد.  

 کشتی گیران این پیکارها در اوزان 58، 63، 69، 76، 85، 97 و 130 کیلوگرم با هم به رقابت پرداختند و استان لرستان به دلیل میزبانی با دو تیم الف و ب در این رقابتها جضور داشت.  

این مسابقات با همکاری معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش لرستان برگزار شد.  برگزیدگان این مسابقات به اردوی آمادگی تیم ملی جهت حضور در مسابقات جهانی کشتی که شهریور ماه امسال در کشور یونان برگزار می شود،دعوت می شوند.  

 پهلوانان پیشکسوت ایران اسلامی برای کسب مقام قهرمانی پنجه در پنجه هم در استان لرستان زور آزمایی نمودند.   

این نام آوران کشتی کشور طی این مدت رقیبان خود را کنار زدند تاچند نفر از آنان به عنوان نفرات برتر در مسابقات کشوری و جهانی اقتدار خود را به جهانیان نشان دهند.  

 مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی پیشکسوتان کشور نیز از روز جمعه آغاز می شود.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده