پرونده مسابقات کشتی فرنگی و آزاد نونهالان کشور در خرم‌آباد با قهرمانی تیم‌های مازندران و خوزستان بسته شد.

کد خبر: ۴۷۲
تاریخ انتشار: ۲۱:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۲

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان سر انجام بعد از دو روز، مسابقات کشوری  کشتی در رده سنی نونهالان در خرم آباد با معرفی نفرات برتر اوزان متخلف به کار خود پایان داد.

در این رقابت ها که در سالن مسابقات شهید چاغروند مجموعه ورزشی تختی خرم آباد برگزار شد، بیش از 400 کشتی گیراز همه استان های کشور با هم به رقابت پرداختند تا در پایان 2 روزه رقابت ها،استان های مازنداران و در کشتی آزاد و خوزستان در کشتی فرنگی به مقام قهرمانی دست یابند.

نتایج کامل رقابت ها به شرح زیر است:

 کشتی آزاد: 32 کیلوگرم: 1- امیرحسین سبزعلی (لرستان الف) 2- سید فردین حیدری (خراسان رضوی) 3- مهدی جعفری (لرستان ب) و یاسین رضایی (مازندران) 5- امیرحسین اخوان بابانظر (آذربایجان غربی) و احمدرضا حسنی (تهران) 

35 کیلوگرم: 1- عرفان جعفریان (مازندران) 2- معین قاسمی (گیلان) 3- افشار  رحمانی یگانه (لرستان الف) و آریز رحیمی (کرمانشاه) 5- سجاد بنیادی (تهران) و محمدامین لرستانی (همدان)

38کیلوگرم: 1- مهدی ویسی (مازندران) 2- حسن رحیمی (کرمانشاه) 3- امیرحسین مقصودی (لرستان ب) و صابر نیستانی (خراسان شمالی) 5- مهدی عسگری (البرز) و امیرحسین کثیرلو (زنجان)

42کیلوگرم: 1- سید حسن عبادی (مازندران) 2- پوریا علیزاده مطلق (همدان) 3- ابراهیم اصغر بیجن آبادی (تهران) و امیر علی اصغری (خراسان روضوی) 5- سید اسماعیل سادات (گلستان) و اکبر تیزدم (توابع تهران)

47کیلوگرم: 1- علی قپانوری (همدان) 2- مهران عسگری (مرکزی) 3- رضا مقدسی (خراسان رضوی) و محمدرضا چالی نژاد (مازندران) 5- نیما نظری (تهران) و بنیامین سرلک (لرستان الف)

53کیلوگرم: 1- سهراب ادهم خلیلی (لرستان الف) 2- محمدرضا احمدآبادی (خراسان رضوی) 3- محمدعلی صالحی (مازندران) و عارف ابراهیم زاده (گیلان) 5- محمدمهدی شیخ جعفری (کردستان) و امیرحسین بهرامی (کرمانشاه)

59کیلوگرم: 1- محمد نخودی لاریمی (مازندران) 2- وحید سالاری (خراسان رضوی) 3- هادی شرفبیانی (کردستان) و محمدجواد قناتی (تهران) 5- حامد تاجیک (توابع تهران) و محمدرضا شهبازنژاد (آذربایجان شرقی)

66کیلوگرم: 1- محمد کریمی (مازندران) 2- علی جهانیان فر (گلستان) 3- محمد خلیلی (تهران) و محمدرضا غلامی پویا (البرز) 5- مهران نجفی (خراسان شمالی) و راستین حسین زاده (گیلان)

73کیلوگرم: 1- محمدرضا قیاسی (کرمانشاه) 2- علیرضا حامد صایین (توابع تهران) 3- علیرضا یوسفی (گیلان) و مهراب محسنی (مازندران) 5- حسن بیرانوند (لرستان الف) و رضا خانی (تهران)

85کیلوگرم: 1- علیرضا عبدالهی (تهران) 2- محمد رستمی (کهکیلویه و بویراحمد) 3- امیرحسین زارع (مازندران) و عباس بشیری (خوزستان) 5- امیرحسین هراتی (کردستان) و علیرضا منصوری (ایلام) 

رده بندی تیمی: 1- مازندران 90 امتیاز 2- تهران 59 امیتاز 3- خراسان رضوی 52 امتیاز 4- لرستان الف 43 امتیاز 5- گیلان 35 امتیاز 6- کرمانشاه 33 امتیاز

 

کشتی فرنگی:

 32 کیلوگرم: 1- محمد کریمی نیا (خراسان رضوی) 2- طارق غبیشاوی (خوزستان) 3- عماد حقیقی (مازندران) و مهدی صدقی (مرکزی) 5- امیرحسین حاجی خانی (اردبیل) و محمدامین بارانی عبدولی (لرستان الف)

 37 کیلوگرم: 1- ایمان محمدی (خوزستان) 2- سجاد عباس پور (مازندران) 3- معین محمدی (خراسان شمالی) و حسین علی رخشانی نسب (سیستان و بلوچستان) 5- مهدی عباسی (تهران) و سجاد دالوند (لرستان الف)

 38 کیلوگرم: 1- محمدحسین ابوالحسنی (مازندران) 2- امیر عبدی (قم) 3- صادق مرادی (خوزستان) و علی رضا دادوند (کهکیلویه و بویراحمد) 5- محمدمهدی کشتکار (فارس) و علیرضا سبزی (مرکزی)

 42 کیلوگرم: 1- میلاد رضانژاد (خوزستان) 2- سوران محمدی (کردستان) 3- سینا رضایی (خراسان رضوی) و پدرام نیک خواه (لرستان الف) 5- هانی معقولی (گلستان) و سید مصطفی میرنژاد (مازندران)

 47 کیلوگرم: 1- محمد امین جبالی فر (قم) 2- محمد کرمی (لرستان الف) 3- امیرحسین خونساری (خوزستان) و عرشیا سیرتی (گیلان) 5- علیرضا مردی (البرز) و رضا منفرد (فارس)

 53 کیلوگرم: 1- محمدحسین کاویانی (مازندران)‌ 2- حسین رنجبرپور (کرمانشاه) 3- فرزاد حسینی (اردبیل) و ابوالفضل فرمانی (تهران) 5- محمدرضا ترک (همدان) و امیرعلی شعبانی (گیلان)

 59 کیلوگرم: 1- محمد مهدی هداوند (توابع تهران) 2- مسعود کاووسی (خوزستان) 3- محمدنبی ریگی تمندانی (سیستان و بلوچستان) و- علی سیف الهیان (گیلان) 5- مجتی ولی الهی (مازندران) و مهرشاد گل میشی (تهران)

 66 کیلوگرم: 1- محمدامین کرمی (تهران) 2- علیرضا مرادی (خوزستان) 3- سید حمید افتخاری (البرز) و رضا اکبری (کردستان) 5- علیرضا مرادی (لرستان ب) و حامد خزایی (کرمانشاه)

 73 کیلوگرم: 1- سالار مشروطی (اردبیل) 2- مسعود سیف الهیان (گیلان) 3- علیرضا مرادی (خوزستان) و علیرضا غفاری (فارس) 5- امیرحسین آریانفرد (زنجان) و مسعود محسنی فر (تهران)

 85 کیلوگرم: 1- محمد نصرتی (تهران) 2- محمد شریفات (خوزستان)‌ 3- ساسان آب سیه (گیلان) و ایمان خانجانی (مازندران) 5- فرزاد محمدی رحیم بگلو (اردبیل) و محمد کشاورز (فارس) 

رده بندی تیمی: 1- خوزستان 83 امتیاز 2- مازندران 57 امتیاز 3- تهران 50 امتیاز 4- گیلان 46 کیلوگرم 5- لرستان الف 36 امتیاز 6- اردبیل 33 امتیاز

 تیم اخلاق: اردبیل (فرنگی) همدان (آزاد) 

مربی نمونه: حسن لشگری از لرستان (آزاد) نادر مشروطی از اردبیل (فرنگی)

 داور نمونه: محمدرضا ستوده از لرستان (آزاد) کاظم عقیقی از خراسان جنوبی (فرنگی)

 فنی ترین کشتی گیر آزاد: محمد کریمی (مازندران) وزن 66 کیلوگرم فنی ترین کشتی گیر فرنگی: محمدحسین کاویانی (مازندران) وزن 53 کیلوگرم

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده