مسئول برگزاری لیگ دسته اول فوتبال کشور
مسئول برگزاری لیگ دسته اول فوتبال کشور گفت: ورزشگاه خرم‌اباد می‌تواند جزء بهترین استادیوم‌های کشور شود.
کد خبر: ۴۷۱
تاریخ انتشار: ۱۴:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۲

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان محمود زاده  اظهار کرد: استادیوم خرم‌آباد از لحاظ ساختاری مشکل خاصی ندارد و فقط باید تجهیزات لازم آماده شود.

 

وی اظهار کرد: امسال بازی‌ها در یک گروه 20 تیمی برگزار خواهد شد و سال سختی را پیش رو خواهیم داشت.

محمود زاده بیان کرد: ساختار کلی ورزشگاه مناسب است و جزء معدود ورزشگاه‌هایی است که تمام جایگاه‌های تماشاگران مجهز به صندلی شده‌است.

وی با اشاره نورافکن قوی و وجود اسکوربرد سالم، ادامه داد: موقعیت جغرافیایی ورزشگاه بسیار مناسب است زیرا در یک منطقه امنیتی قراردارد.

مسئول برگزاری لیگ دسته اول فوتبال کشور خاطرنشان کرد: چمن ورزشگاه دارای ناهمواری است که امیدواریم تا شروع مسابقات آماده بازی شود.

محمود زاده در پایان عنوان کرد: اگر تجهیزات لازم آماده شود ورزشگاه تختی خرم‌اباد توانایی این را دارد که جزء بهترین ورزشگاه‌های کشور شود.

رییس هیت فوتبال لرستان: برای ترمیم ورزشگاه به اعتبار نیاز داریم

همایون بهاروند  گفت: برای ترمیم ورزشگاه تختی نیاز به تامین اعتبارات داریم.

وی اظهار کرد: صعود خیبر خرم‌اباد به لیگ دسته اول نشان داد که پتانسیل خوبی دراستان به لحاظ فوتبالی وجود دارد اما برای پیشرفت نیاز به منابع مالی داریم.

بهاروند ادامه داد: تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد با کمترین امکانات توانست به لیگ دسته اول صعود کند؛ اگرمنابع مالی تامین شود توانایی حضور در لیگ برتر را نیزداریم.

وی با اشاره به اینکه مردم مشتاق هستند تیم خیبر را لیگ ببینند خاطرنشان کرد: اگر تجهیزات سریعا خریداری ونصب شود در مدت زمان کوتاهی ورزشگاه به طور کامل آماده خواهد شد.

عکس‌ها از: پایگاه خبری تحلیلی ورزش لرستان

منبع خبر: ایلنا

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده