دونده لرستانی که در پیکارهای جهانی کارگران نشان طلا را در مواد 200 و 400 متر و نشان نقره 4 در 100 متر را کسب کرد، اشتغال را مهم‎ترین خواسته‎اش از مسئولان عنوان کرد.

کد خبر: ۴۶۲
تاریخ انتشار: ۰۸:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۱

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان، سجاد زارعی در گفت‎وگو با ایسنا، درباره چهارمین دوره رقابت‎های جهانی ورزش‎های کارگری، اظهار کرد: ایران برای اولین بار در این رقابت‎ها شرکت کرد و نتایج درخشانی حاصل شد. کسانی که در المپیک شرکت کرده‎اند حق شرکت در رقابت‎های کارگران را ندارند و مدعیان زیادی در این پیکارها حضور داشتند.

وی با اشاره به اینکه دو و میدانی شلوغ‎ترین رشته پیکارهای جهانی بود، یادآور شد: در مواد 200 و 400 متر که 2 نشان طلا کسب کردم، ابتدا در مسابقات مقدماتی شرکت کردم و بعد به فینال راه یافتم و رقابت‎های دو و میدانی خیلی شلوغ بود.

زارعی بیان کرد: در 200 متر برای اولین بار شرکت کردم اما سابقه شرکت در 400 متر را دارم و سال گذشته در کشور دوم شدم و رکوردم در پیکارهای جهانی کارگران، یک ثانیه با رکود کشورمان اختلاف دارد.

این دونده لرستانی با اشاره به اینکه بیش از شش ماه به صورت جدی برای موفقیت در این پیکارها تمرین کرده است، ادامه داد: برای اینکه با آمادگی خوبی به ایتالیا بروم در رقابت‎های قهرمانی کشور شرکت نکردم و زیر نظر مربی‎ام تورج سپهوند تمرین کردم که واقعا مثل یک پدر برایم زحمت کشید و نمی‎توانم زحماتش را جبران کنم.

وی با یادآوری اینکه هر کسی بیمه تامین اجتماعی داشته باشد، می‎تواند در رقابت‎های کارگران شرکت کند، گفت: با کسب 3 نشان طلا و نقره بهترین ورزشکار ایرانی پیکارهای جهانی کارگران بودم.

این ورزشکار گفت: جا دارد بطور ویژه از مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاون اجتماعی این اداره کل، سرپرست مجموعه ورزشی کارگران که مرا در کسب این قهرمانی یاری دادند تقدیر و تشکر داشته باشم.

زارعی تصریح کرد: مسئولین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تمامی امکانات را برای من در راه قهرمانی مهیا کردند و حتی بصورت ویژه از من استقبال کردند.

این ورزشکار گفت: به حمایت ویژه نیاز داریم و مهمترین خواسته‎ام این است که در جایی مشغول به کار شوم و غیر از این چیزی نمی‎خواهم.

وی با بیان اینکه 31 سال دارد، افزود: خانواده‎ام را خیلی اذیت کرده‎ام و اگر وضعیت اشتغال بنده درست شود، تا 35 سالگی می‎توانم ورزش را ادامه دهم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده