رییس هیات کوهنوردری لرستان عنوان کرد؛

رییس هیات کوهنوردی لرستان گفت: بانوان کوهنورد کشور جهت حمایت از سمندر لرستان به قله اشترانکوه صعود می‌کنند.

کد خبر: ۴۵۷
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۴/۳۰

سید آرش قیاسیان در گفت و گو با پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان اظهار کرد: بانوان کوهنورد کشور جهت حمایت از سمندر لرستان و همبستگی و صیانت از طبیعت اشترانکوه و پانزدهم مردادماه سال جاری به قله 4 هزار و 150 متری سنبوران اشترانکوه صعود خواهند کرد.

وی افزود: استقبال بانوان از صعود به اشترانکوه، مورد استقبال گرفته است که امیدواریم کماکان این برنامه با تبلیغات بیشتری که انجام خواهیم داد با رونق خوبی انجام شود.

فراخوان حضور بانوان در همایش صعود به اشترانکوه

رییس هیات کوهنوردری لرستان بیان کرد: بانوان علاقه‌مند می توانند تا تاریخ 10 مرادماه سالجاری با مراجعه به سایت هیات کوهنوردی لرستان از شرایط ثبت نام، اطلاع و کافی را کسب و در این برنامه مشارکت کنند.

قیاسیان تصریح کرد: در حاشیه برگزاری همایش بانوان به اشترانکوه، از بانوان فعال و پیشکسوت لرستان نیز تجلیل خواهد شد.

وی عنوان کرد: یکی دیگر از برنامه های جنبی این همایش جشنواره عکس کوه بانوی اشترانکوه است که با موضوع طبیعت در اشترانکوه برگزار و به عکس های برتر از طرف شرکت سنبوران سازه که حامی مالی برنامه برنامه است جوایزی اهدا خواهد شد. 

سمندر لرستان

سمندر کوهستانی لرستان یا سمندر خالدار قیصری یا سمندر قمصری یا سمندر خالدار امپراتور یا حاجی باریک او گونه‌ای سمندر بسیار رنگی است که در جنوب رشته کوه‌های زاگرس در نزدیکی شهبازان لرستان زندگی می‌کند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده