دبیر هیات قایقرانی لرستان:

دبیر هیات قایقرانی لرستان گفت: برای ادامه فعالیت و شرکت در مسابقات قهرمانی کشور قایقرانی  نیازمند تامین منابع مالی آن هستیم.

کد خبر: ۴۵۲
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۹

هومن صارمی در گفت و گو با پپایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان اظهار داشت: برنامه‌های خوبی برای جذب و آموزش نوجوانان و جوانان جهت ورود به ورزش‌های زیر مجموعه قایقرانی در نظر گرفته ایم، که برخی از آنان را نیز شروع نموده‌ایم.

 هومن صارمی|هیات قایقرانی لرستانوی افزود: یکی از الویت‌های اصلی هیات قایقرانی توجه به سنین پایه است که باید با جذب و آموزش افراد مستعد برای سالیان آینده به پشنوانه سازی بپردازیم.

دبیر هیات قایقرانی لرستان بیان داشت: طبق تعاملی که با آموزش و پرورش لرستان داشتیم، اولین دوره استعداد یابی خود را در سال جاری برگزار کردیم و توانستیم، برخی از افراد مستعدی را که از فیزیک بدنی بالایی برخوردار بودند را جذب کنیم که الان در حال شرکت در برنامه‌های ما هستند.

صارمی تصریح کرد: هم اکنون در رشته‌های کایاک، کانو کانادایی، کاناپلو و روئینگ تمرینات ما در 2 بخش بانوان و آقایان برگزار می‌شود.

وی گفت: با توجه به این که برخی از رشته های قایقرانی، المپیکی هستند و از اهمیت بالایی نیز برخوردار هستند انتظار داریم، مسئولان توجه بیشتری به این رشته ورزشی در لرستان داشته باشند تا بتوانیم با شرکت در مسابقات قهرمانی کشور، استعدادهای خودمان را شکوفا کنیم.

دبیر هیات قایقرانی لرستان اظهار کرد: الان برخی از بازیکنان لرستانی در اردوهای تیم ملی کشورمان حضور دارند و امیدواریم بتوانیم با انجام تمرینات علمی و مستعمر افراد بیشتری را به اردوهای تیم ملی معرفی کنیم و این مستلزم تامین اعتبارات آن است.

صارمی با اشاره به این که در تلاش هستیم، اردوی آمادگی تیم ملی آب‌های آرام را در خرم‌آباد برگزارکنیم، بیان کرد: رایزنی‌هایی نیز انجام گرفته  که بعد از مسابقات آسیایی، اردوی آمادگی تیم ملی را در دریاچه کیو خرم‌آباد دایر کنیم که مورد استقبال فدارسیون قایقرانی کشور قرار گرفته است.

وی افزود: هدف ما از میزبانی اردوی تیم ملی در خرم‌آباد معرفی استعدادهای استان است تا با حضور آن ها در تمرینات تیم ملی، سطح فنی بازیکنان ما افزایش یابد.

دبیر هیات قایقرانی لرستان گفت: افردی که تمایل دارند در تمرینات و برنامه‌های ما حضور داشته باشند، می‌توانند با مراجعه به دفتر هیات واقع در اسکله قایقرانی دریاچه کیو ثبت نام کنند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده