در سایه بی توجهی مسئولان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان؛

تیم دوومیدانی کارگران لرستان، با کسب 2 طلا و 1 نقره، عنوان نایب قهرمانی اولین دوره مسابقات المپیاد فرهنگی، ورزشی کارگران کشور را به دست آورد.

کد خبر: ۴۴
تاریخ انتشار: ۲۲:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۸

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ورزش لرستان، تیم سه نفره دوومیدانی لرستان در نخستین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی کارگران کشور که به میزبانی استان مازنداران در حال برگزاری است، به عنوان نایب قهرمانی رقابت‌ها دست یافت.

در این مسابقات که در سالن سرپوشیده بابل برگزار شد، سیاوش سپهوند، در ماده 60 متر با مانع با برتری نسبت به سایر حریفان خود توانست، با رکورد 8 ثانیه و 55 صدم ثانیه از سایر حریفان خود پیشی بگیرد و در سکوی نخست رقابت‌ها قرار بگیرد.

دیگر مدال طلای لرستان در مسابقات المپیاد فرهنگی ورزشی کارگران سراسر کشور توسط سجاد زارعی بدست آمد که در ماده 400 متر توانست با 51 ثانیه و 3 صدم ثانیه از سایر حریفان خود پیشی بگیرد و در سکوی نخست رقابت‌ها قرار بگیرد.

مدال نقره تیم لرستان نیز در ماده 60 متر به ارمغان آمد که محمد رضا رحیمی با رکورد 6 ثانیه و 87 صدم ثانیه در جایگاه دوم قرار گرفت و صاحب گردن آویز نقره رقابت ها شد.

با این سه مدال تیم لرستان بعد از ازاستان خراسان رضوی در مکان دوم قرار گرفت و تهران نیز به مقام سومی بسنده کرد.

این عنوان در حالی رقم خورده است که تیم دوومیدانی کارگران لرستان، با هزینه شخصی و بدون سرپرست به مسابقات مازندران اعزام شده‌اند و از سوی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان که متولی اعزام ورزشکارن است هیچ گونه حمایت مالی و مادی صورت نگرفته است.

بر اساس این گزارش نفرات برتر ماده‌های مختلف دوومیدانی کارگران کشور، به مسابقات جهانی کارگران، که خرداد ماه سال آینده در ایتالیا برگزار می‌شود اعزام خواهند شد.

ساعتی پیش که خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ورزش لرستان با اعضای تیم گفت و گو می کرد، اعضای تیم به خاطر عدم ساپرت مالی از سوی دستگاه متولی انتقاد داشتند و از این موضوع به شدت انتقاد نمودند.

این درگاه خبری در روزهای آینده گزارشی از وضعیت اعزام ورزشکاران کارگر لرستان را به مسابقات کشوری بر روی خروجی خود قرار خواهد داد....

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده