رئیس ورزش و جوانان بروجرد:

رئیس ورزش و جوانان بروجرد گفت: همزمان با هفته دولت دو پروژه ورزشی خانه کوهنورد و سالن بوکس زنده یاد نورایی در بروجرد افتتاح می شوند.

کد خبر: ۴۳۸
تاریخ انتشار: ۰۸:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان و به نقل از بازتاب بروجرد"محمود ترابی" اظهار کرد: در هفته دولت این دو پروزه افتتاح می شوند که سالن بوکس زنده یاد نورایی یکی از این پروژه ها است که تا کنون یک میلیارد و 100 میلون تومان برای آن هزینه شده که این سالن آماده استفاده ورزشکاران می باشد.

 وی اضافه کرد: البته دیوار چینی و محوطه سازی این سالن تمام نشده اما این پروژه در هفته دولت افتتاح می شود تا علاقه مندان به این رشته ورزشی بتوانند از این سالن استفاده نمایند. 

به گفته وی خانه کوهنورد دومین پروژه ورزشی است که در هفته دولت افتتاح خواهد شد و تا کنون برای تجهیز این پروژه 300 میلیون تومان هزینه شده است. 

ترابی اظهار داشت: پروژه های سالن ورزشی باستانی، چمن مصنوعی استاندارد، هتل ورزش و استادیوم 15 هزار نفری دیگر پروژه های ورزشی نیمه کاره در بروجرد هستند .

 وی بیان کرد: شهرستان بروجرد در زمینه ورزش استعدادهای خوبی دارد و تا کنون موفقیت ها و رتبه های برتر در زمینه های مختلف را کسب کرده است.

 رئیس ورزش و جوانان بروجرد تصریح کرد: توسعه و تجهیز سالن های ورزشی و رشته های ورزشی در شهرستان بروجرد می تواند بر درخشش استعداد های گوناگون بیفزاید و بروجرد را در جایگاه خود نشان دهد. 

به گفته وی ایجاد فضاهای مناسب ورزشی می تواند سبب شود تا استعداد علاقه مندان به رشته های ورزشی مختلف آشکار گردد و در رشته مورد علاقه موفق شوند. 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده