جامعه ورزشی لرستان امروز هم پای با ملت ایران ضمن حضور در مراسم راهپیمایی روز قدس، انزجار خود را از رژیم قاصی صهونیست اعلام کردند.

کد خبر: ۴۳۰
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۴/۱۹

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان، جامعه ورزشی لرستان، امروز یک بار دیگر در میان صفوف به هم پیوسته راهپیمایان روز قدس حضور بهم رساندند تا اعلام برائت و انزجار خود را از رژیم جعلی اسرائیل اعلام کنند.

در مراسم امروز، از همان دقایق اولیه آغاز مراسم راهپیمایی روز قدس، جمع زیادی از مربیان، بازیکنان، داوران، روئسای هیات های ورزشی، قهرمانان، ورزشی نویسان، پرسنل و مدیران اداره ورزش و جوانان لرستان خود را به محل آغاز راهپیمایی رسانند تا با با مشت های گره کرده خود جنایات وحشیانه صهونیست را محکوم کنند.

در مراسم راهپیمایی امروز، جامعه ورزشی استان، نشان دادند که ملت مظلوم و بی گناه فلسطین تنها نخواهد ماند و همواره یاریگر ندای مظلومیت در در سراسر دنیا هستند.

جامعه ورزشی لرستان، امروز با حضور خود در مراسم راهپیمایی روز قدس، عنوان کردند که تا نابودی رژیم قاصب صهونیست پای آرمان‌های انقلاب و عقیده خود هستند تا نشان دهند که ملت مظلوم فلسطین را تنها نخواهد بود.

حضور ورزشکاران در مراسم راهپیمایی روز قدس نشان داد که این روز همواره با شور نشاط و همه ساله با صلابت تر از گذشته برگزار می شود.

جامعه ورزشی لرستان، امروز بعد از پایان مراسم راهپیمایی در صفوف گستره نماز دشمن شکن جمعه نیز حضور پیدا کردند.

انتهای پیام/

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده