رئیس فدراسیون ورزش های سه گانه کشور:

رییس فدارسیون ورزش های سه گانه گفت: با توجه به پتانسیل بالای شهر خرم‌آباد برای ورزش‌های سه گانه، می‌وان لرستان را بعنوان پایگاه مسابقات ورزش‌های سه گانه غرب آسیا معرفی کرد.

 

کد خبر: ۴۲۷
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۴/۱۸

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان، سردار صبور رئیس فدراسیون ورزش‌های سه گانه کشور در نشست برنامه ریزی میزبانی مسابقات کشوری در خرم‌آباد اظهار کرد: میزبانی لرستان در این مسابقات می‌تواند معیار تست فدراسیون ورزش‌های سه گانه کشور شود و این میزبانی ملاکی برای تصمیم گیری‌های فدراسیون نیز هست که لازمه آن پشتیبانی مناسب مسئولان استانی و مردم  است.  

وی با اشاره به این‌که لرستان دارای پتانسیل مناسبی برای برگزاری مسابقات ورزش‌های سه گانه است، بیان کرد: تلاش می کنیم،  روسای فدراسیون‌های کشورهای اردن، کویت، قطر و امارت را به لرستان بیاوریم تا ضمن بازدید و معرفی ظرفیت‌های این استان رایزنی‌هایی برای تبدیل این استان به پایگاه مسابقات ورزش‌های سه گانه غرب آسیا انجام گیرد.

رییس فدارسیون ورزش‌های سه گانه کشور تصریح کرد: میزبانی لرستان در مسابقات ورزش‌های سه گانه تست خوبی برای قبولی دراین آزمون است که امیدواریم بتواند مسابقات لیگ ورزش های سه گانه کشور که اواخر مردادماه سالجاری در شهر خرم آبادبرگزار می‌شود با بهترین کیفیت صورت گیرد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده