رییس هیات فوتبال لرستان:

رئیس هیات فوتبال لرستان گفت: تیم فوتبال بانوان لرستان در لیگ برتر شرکت می‌کند، اما مهم ترین مشکل فوتبال ما نبود اسپانسر است.

کد خبر: ۴۲۴
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۴/۱۶

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی ورزش لرستان حیدر بهاروند درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال بانوان لرستان و اینکه در لیگ برتر امسال حضور خواهند داشت، اظهار کرد: برخی‎ها گفته‎اند تیم مال شهرستان ازنا بوده در صورتی‏‎که امتیاز آن متعلق به استان و هیات فوتبال است.

وی بیان کرد: یک فصل تیم را در اختیار هیات فوتبال ازنا قرار دادیم که خوشبختانه به لیگ برتر نیز صعود کرد ولی الان در اختیار استان است.

این عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با بیان اینکه هدف ما حضور تیم بانوان لرستان در لیگ برتر است، تصریح کرد: همه ما می‎دانیم فوتبال لرستان چه در بخش آقایان و چه بانوان با مشکل نداشتن اسپانسر مواجه است، اگر حامی مالی پیدا نشود ما چطور می‎توانیم تیم را به مسابقات اعزام کنیم؟

بهاروند ادامه داد: شهرستان ازنا با مشکل زمین مناسب برای برگزاری فوتبال بانوان مواجه است هر چند گفته‎اند این مشکل را رفع خواهند کرد ولی اگر این مهم انجام نشود بازی‎های تیم در مرکز استان برگزار خواهد شد.

وی اذعان کرد: ما باید تمامی جوانب امر را در نظر بگیریم. هزینه اسکان یک تیم 20 نفری چقدر است و آیا ما می‎توانیم آن را تامین کنیم؟ درست است که صعود کرده‎ایم ولی باید شرایط استان نیز در نظر گرفته شود.

رئیس هیات فوتبال لرستان با بیان اینکه هزینه شرکت تیم فوتبال بانوان در لیگ برتر رقمی بالغ بر یک میلیارد ریال است گفت: خانم فولادوند(سرمربی تیم) را موظف کرده‎ایم تا تیم را جمع و جور کند و البته دنبال اسپانسر و حامی مالی نیز باشد.

بهاروند درباره اینکه اگر حامی مالی برای تیم پیدا نشود امتیازش فروخته خواهد شد، تاکید کرد: به هیچ‎وجه امتیازی فروخته نخواهد شد و تیم متعلق به لرستان بوده و خروج آن خیانت محض به استان است.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین
انتقادات و پیشنهادات
نتایج زنده